Wpis z mikrobloga

Dałem się nabrać na 10h triala i kupiłem pełną wersję gry, ale model tej gry jest absolutnie obrzydliwy xD

Nie wiem czy jest inna aż tak angażująca gracza gra, no dosłownie żeby się "liczyć" w FUT musisz poświęcać niebotyczne ilości czasu na to wszystko, cały czas wychodzą nowe karty, nowe wyzwania, nowe zadania, żeby nie "odstawać" musisz się w to wszystko angażować, w czwartki odbiór nagród za Rivals, w niedzielę za Squad Battles i tak do usranej śmierci xD Powtórz tydzień w tydzień

Absolutnie hazardowy model otwierania paczek, ogromny element pay2win, toksyczne community + cała masa nerwów straconych na meczach

Z perspektywy zaledwie tygodnia stwierdzam że zdecydowanie nie warto. Pochłania to wszystko strasznie i zmusza do pogoni za króliczkiem którego nigdy nie złapiesz.

Pierwsza kupiona FIFA od czasów FIFY18 i już wiem że na pewno ostatnia. Ogram pewnie kolejne edycje w ramach Game Passa jak tam wejdą w okolicach maja-czerwca by zagrać czasem z kumplem na kanapie, ale to tyle.

Odstawiłem i jestem szczęśliwszym człowiekiem, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut #fifa #eafc24
  • 15
absolutnie obrzydliwy

Pierwsza kupiona FIFA od czasów FIFY18


@JanuszKarierowicz:
a widzisz bo wystarczy kupować fifa pointsy i masz wszystko od razu nie trzeba się starać za bardzo i przyjemnie się gra
( ͡º ͜ʖ͡º)
a na poważnie to tak jest co roku od ... hmmm kilku lat
EA powinna zmienić nazwę na "chciwość" wtedy wszystko byłoby jasne