Wpis z mikrobloga

@niegwynebleid: kupiłem z LG pralkosuszarke i lodówkę z Samsunga. No ale RTV EURO AGD nie przywiozło wczoraj tego zamówienia. Jadę dziś zrezygnować z nich. No i chyba dobrze się stało bo LG i Samsung to chyba nie były najlepsze wybory.
@szczurek_87: mam pralkę z szajsunga i jest ok, ale nie wiem ile wytrzyma. pralka z bosha wytrzymała 10 intensywnych lat, za to dużo tańsza (ładowana od góry) eletroluxa wprawdzie się rozlatuje, ale działa.
Na pewno lodówkę liebherra. Mam w rodzinie już 4 plus 2 zamrażarki (jedną 1.8m :D) i nie tylko nic się nie psuje (bo co się ma psuć?) to jeszcze widać po plastikach, że to porządny sprzęt.
@Miszcz_Joda: ja od tych opinii dostaje już na głowę. O pralce co wziąłem jedne że ekstra - inne że ubrania śmierdzą po suszeniu, głośna i ogólnie masakra. O lodówce to samo. Wziąłem taką 35 db - większość opinii że jest ok... Ale trafiają się takie że wbrew zapewnieniom producenta jest głośna.

Już nie wiem co wybrać. Zostawić to co mam czy brać coś innego.
@szczurek_87: mialem te same dylematy co Ty, wzialem sprzet taki ktory mial najwiecej pozytywnych opini a jesli byly negatywne to jakies z dupy, tej pralkosuszarki pewnie bym juz nie wzial ze wezgledu na te negatywne opinie
@jempierozki: No przywieźli to LG - zobaczę jak będzie.

Lodówka Samsunga, stoi poziomo jak trzeba (według poziomicy w iPhone xD), miała być cicha... A hałasuje jak poyebana - a niby 35 db. No ale to pierwsze uruchomienie. Mam nadzieję że się ogarnie :/