Wpis z mikrobloga

#hotelparadise odpadnięcie Uszatej to była egzekucja w stylu kwadratowej z hp4, która też ukarano za Pandore i zachowanie wobec Wiki. Miałem wrażenie, że el dupsi była wściekła po tej Pandorze, nawet nie wytłumaczyła tej geniuszce z czym wiąże się oddanie zielonego motylka, a Oliwia miała zasugerowane kogo ma wybrać, tak samo jak klapessa w 4 sezonie. Nie mówiąc już o tym, że el dupsi nie tylko nie przytuliła uszatej ale jej wprost powiedziała żeby już sobie poszła xD
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Koliber123: aha i skoro produkcja na tym etapie w końcu zorientowała się, że źle się dzieje, to imo w najbliższym czasie poleci kolejna z prowodyrek, stawiam na nową Wiktorię-oche albo grycanke.
  • Odpowiedz
@Koliber123: moim zdaniem to było zamierzone, nowa miała zapewne naznaczone osoby które mają odejść. Dziwne że mogła wybrać chłopaka i ta dziewczyna odpadała a nie np spośród wszystkich dziewczyn kogoś wywalić
  • Odpowiedz
@Rysiek_z_klonu: to by był strzał w kolano dla nowej. A tak dyplomatycznie, wybrała spośród facetów, i poleciała jakaś kobieta, w dodatku po przetasowaniu, więc zamieszanie większe. Najbardziej podobało mi się, że można było tą decyzję oglądać w spokoju, bo singielki były bezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Rysiek_z_klonu: no po to pewnie ich też przeparowali przed pandora. w każdym razie mam nadzieję, że to oznacza robienie porządków w tej edycji, tak jak w pewnym momencie w hp4 powyrzucali wszystkie dziewuchy co dręczyły Wiki. Rocha pewnie zostawia tak jak zostawili loniaka.
  • Odpowiedz
@Koliber123: Klaudia ich przytula tylko tego nie pokazują. Szambinę też przytuliła, na profilu szambina wrzuciła zdjęcie na dowód i jeszcze jej el dupsi skomentowała pisząc do niej "kochana". Widać el dupsi lubi patologię
  • Odpowiedz
@Koliber123: Nie sądzę, by produkcja dała Oliwii wytyczne, kogo ma wybrać. Wybrała chłopaków, którzy jej się spodobali i nie ma tu żadnej filozofii.
Justyna dostała enigmatyczne wytyczne, bo na tym polega zabawa. Gdyby zamiast szczucia na Łucję zajęła się kombinowaniem, co ten motylek może zrobić, zostałaby w hotelu. Wiedziała, że jakaś dziewczyna musi odpaść, ale nie starczyło jej rozumu, by wykminić, że jak nie Kornelia, to ktoś inny (w dodatku
  • Odpowiedz
@heheszka2: też tak uważam, tym bardziej, że Klaudia powiedziała, albo dajesz motylka Grycance, albo mi. A ta Uszata ucieszona "daje go Grycance" a potem jeb, i od razu myśli, ale jestem głupia. Na pewno żałowała fest swojej decyzji, ale było już after the birds.
Jest to jeden z moich ulubionych momentów w HP7
  • Odpowiedz