Wpis z mikrobloga

#gonciarz czemu mam wrazęnie ze to pociagnie kolejne julki cichodajki do dzielenia sie intymnymi rzeczami ze zwiazku z calym internetem, bo powstaje jakis ruch ktory napedzily te 2 sprawy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gruubo xD jak se pomysle ze mialbym szukac laski teraz w internecie to bym wolal sie chyba zastrzelic niz grac w taka rosyjska ruletke ze ktorejs julce nie spodoba sie jeden tekst i wezmie #!$%@? screeny z rozmow gdzie sie da i dopowie se reszte o tym ze jest ofiarą
  • 7
@gosciu82 nie, dziewczyna miala problem z uzaleznieniem a on to wykorzystal po prostu, ona go nie wykorzystala, on ja traktowal z gory, wyzywal i upokarzal, to byla tylko jedna osoba z uzależnieniem, reszta dziewczyn, dwie z filmu, nie brały narkotyków.
To norma ze mówisz do partnerki, sama chciałaś być wykorzystywana? xD
  • 0
@Filippa: skąd ty takie rzeczy wiesz? Znasz ją? Myślisz że by się tak ładnie przyznała ćpunka do tego że ma problem? To jeszcze #!$%@?, przyznać się do problemu czasem nie jest tak ciężko jak przyznać się do tego że się kogoś perfidnie wykorzystywalo.
Sorry ale miałem do czynienia z ćpunami w bliskim otoczeniu i wiem jak to wygląda. Oni zrobią wszystko żeby mieć na następną działkę więc wykorzystanie kogoś i ukrywanie