Wpis z mikrobloga

@perelkaa: no i ta godzina wystarczy by stwierdzić że to zyeb i banda kwasów, resztę to te 23h spędzene jest na robieniu makeupu ,spaniu, jedzeniu i czynnościach fizjologicznych. Śmieszą mnie te gadki że my nie widzimy całości, a nie biorą pod uwagę że może nie ma co dobrego pokazać
  • Odpowiedz
@perelkaa: Super społeczeństwo teraz mamy, najlepiej jak ktoś robi coś złego , jest złym człowiekiem dla drugiego, odpierd*** takie cyrki, że głowa mała, ale stańmy w jego obronie, bo hejt jest okrutny. Kur wa mać od kiedy krytyka czyjegoś zachowania jest hejtem. Teraz wszystko podchodzi pod hejt. Czyli jeżeli wyjdę na ulicę ,zabije 3 osoby nożem, to nie możecie mnie krytykować , bo mogę sobie nie poradzić z hejtem i mogę
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: wiesz z czym mi się to kojarzy? Z BLM xD sorki, ale jak czarny coś złego zrobi i zostanie źle potraktowany lub zabity, to na pewno RASIZM i hejt, a nie to, jakim był człowiekiem. Może czas zacząć od Floyda, który był kryminalist, rabusiem, napadał na kobiety, a jak policja go złapała, to się jej wyrywał, nie był spokojny, uciekał z auta, w końcu policja go spacyfikowała, niefortunnie, ale chcieli
  • Odpowiedz
@perelkaa: Ta Monika jest bardzo aktywna na instagramie hotelu (zwróciłam uwagę, bo mój mózg czyta jej nick jako "nazizm") i nie liczy się ze słowami hejtując wszystkich po kolei, a teraz nagle boi się o zhańbienie Roszka? Iks de milion!
A z drugiej strony uważam, że widzowie przeginają strasząc ich, grożąc im, wysyłając donosy do ich pracodawców i hejtując zatrudniające ich firmy czy wyzywając ich rodziców. Oni sami wystawiają sobie świadectwo,
  • Odpowiedz
@Hogataa26: jak najbardziej chciałem tutaj użyć argumentu z BLM i ogolnie do Ameryki. Nie pozwólmy by garstka oprawców, była wstanie sterować zdrowym na umyśle społeczeństwie. Ostatnio widziałem jak ktoś usprawiedliwiał złodzieja, który ukradł gościowi 10’tys z auta. Coś na zasadzie „nie oczerniacie tego człowieka, nie wiecie na co były potrzebne mu te pieniądze. Kur noz w kieszeni się otwiera, a właścicielowi pieniedzy nie były one potrzebne? To tylko papierki które sobie
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: najwyraźniej mam zle pojęcie o hejcie. Hejtem byłoby to, gdyby przyszedł normalnie zachowujący się chłopak, z fajnymi wartościami, ale lubi nosić sukienki. I wtedy gdyby społeczeństwo zaczęło go cisnąć od je**** gejow, pedalow czy wyzywać go za sam fakt ze lubi sukienki, ale nie w momencie kiedy mamy doczynienia z oprawca i ofiara. Grając w ping ponga zarówno ja jak i mój przeciwnik staramy się odbić piłeczkę, to co teraz
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem: haha serio ktoś tak tłumaczył złodzieja? xD złodziej to złodziej. Nieważne na co ukradł. Ktoś sobie na te pieniądze zarobił lub dostał. Są JEGO.
Coś na zasadzie tych zajmują budynki puste przez jakiś czas, w końcu właściciel się w k u r wi, lub się po prostu znajdzie, każe im wypierniczac, to płacz o zgrzytanie zębów, bo przecież to stało puste tyle lat i nikt się tym nie interesował.
  • Odpowiedz
@GdziesTamChcem konstruktywna krytyka znasz takie pojęcie? To nie igrzyska. Jeśli zachowujesz się w stosunku do kata jak kat, to jesteś katem, nie stajesz się lepszy, nawet jeśli uważasz że ktoś zasłużył i sam jest sobie winny, nie różnisz się od tej osoby wówczas niczym. I nie mówię, że nie można krytykować, można i nawet trzeba krytykować ujowe zachowania, ale te szambo nienawiści które się wylewa z ludzi to jakiś kosmos dla mnie.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: ja udzielam się tylko tutaj ze swoją opinia. Nie mam żadnej osoby polubionej na instagramie i nie wchodzę by ich obrażać, bo zwisają mi takie osobniki. Co do szamba, które się wylewa, to widzowie nie zachowują się inaczej niż on. Robią mu taki sam PR jaki zrobił Łucji. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem „jeśli zachowujesz się w stosunku do kata jak kat, to sam stajesz się katem”. Jeżeli kat nie
  • Odpowiedz