Wpis z mikrobloga

#hotelparadise podejście Łucji do Malu po rozmowie z Pawłem, który oświadczył jej że woli Tori pokazuję, że Łucja w jakimś stopniu czuła wsparcie w Karolinie. Fajnie, że chociaż ktoś się tam taki znalazł.
  • 9
  • Odpowiedz
@hyaku_x3: dla mnie OnlyJad zyskała po nowym odcinku bardzo dużego plusa. Jako jedyna jak narazie wstawiła się za Łucją i okazała jej wsparcie w bezpośredniej rozmowie, ale także stawiając sprawę jasno wobec prowodyra całej tej nagonki. Pięknie odebrała mu poczucie władzy i słuszności jego zachowania.
  • Odpowiedz
@hyaku_x3: warto zwrócić uwagę też na Viczkę bo z rozmów wynika że w trakcie Pandory to ona najbardziej burzyła się na chamstwo w stosunku do Łucji, a w rozmowie po Pandorze też stawała po jej stronie.
  • Odpowiedz
@Adriabba: Jeszcze Wiksa! Wiki też stanęła po stronie Łucji i zezłomowała #!$%@? + ucięła #!$%@? Grycanki mówiąc "Dobrze, że Łucja rozmawia z nową, ja Ci gwarantuje, że na pewno nie powie na nas nic złego"
  • Odpowiedz
  • 3
@Adriabba @rekinado @kipman1: ten odcinek jeszcze przede mną, ale także zauwazylam, że Wiki na pewno nie traktuje Łucji 1:1 jak reszta grupy. Czasem błądzi, ale na pewno nie jest taka jak Roch czy pozostali. Te przeprosiny w łazience, choć pod wpływem, w jakimś stopniu musiały być choć trochę szczere. A jak tu jeszcze czytam, że stawiła się za Łucja na Pandorze to dodatkowy plusik.
  • Odpowiedz
@hyaku_x3: moim zdaniem Viczka to jeszcze mentalne dziecko i ma wielki dysonans widząc fałszywe zachowania uczestników - raz widzi jak ktoś zachowuje się inaczej w pewnej sytuacji, a potem widzi tego hipokryzję i ma mindfuck. Wydaje mi się że jest bardzo wrażliwa i stąd jej pozornie dziwne reakcje, ale nie traktuję jej jak negatywnej postaci. Dla mnie jest spoko jak na ten moment.
  • Odpowiedz
@rekinado: @hyaku_x3 racja PraWiczka mi umknęła, tak się podjarałam postawą Mallu. Wika od początku była trochę jak Szwajcaria, ale teraz się dość jasno określiła, z resztą świadoma jest, że nie ma już wiele do stracenia więc tym bardziej może odpalić wrotki i jechać z całym towarzystwem do spodu.
  • Odpowiedz
@kipman1: Ja troche Wikę odbieram jako osobę, która jest taką zwykłą, dobrą, szczerą dziewczyną, która nie miała styczności z taką ilością jadu i toksyn. Pewnie w prawdziwym życiu jak ktoś był toxic to odpinała wrotki i szła sobie do innej grupki - nie musiała wdawać się w kłótnie, ani konfrontacje, a tutaj jest do tego zmuszona stąd jej wybuchy płaczu i ogólne załamanie nerwowe. Tak czy inaczej bardzo jej kibicuje od
  • Odpowiedz