Wpis z mikrobloga

widzę, że wraca debilizm tankowania jak podczas covidu. Jedni debile wrzucają zdjęcia jak gdzieś zabrakło paliwa a drudzy debile lecą tankować bo im #!$%@? zabraknie. To wszystko podsycane turbo pisowską promocją na benzynkę. Jprdl ludzie robicie z siebie debili żeby zaoszczędzić 50zł...masakra #orlen #paliwo #tankowanie
  • 19
  • Odpowiedz
Jprdl ludzie robicie z siebie debili żeby zaoszczędzić 50zł


@czuczer: po tym jak byli dojeni tyle czasu? Przed tym jak im #!$%@?ą ceny na kolejny rok? xD
  • Odpowiedz
@czuczer: powiedzmy, że beczka 200l mi starczy na 2,5 miesiąca. 2x taka beczka to ok pół roku spokoju.
Akurat czas na uspokojenie się po wyborach.
A czy ja będę miał na koncie te 2k5PLN czy będzie w paliwie to mi wisi.
  • Odpowiedz
@czuczer: to proste. Olej napędowy zamawiał zwykle po 1000 - 2000L. Za moją namową zamówił jeszcze ze starym vatem po 4,5 zł a kolejne dostawy po rozpoczęciu wojny mieli po... 5,9 zł. Dodatkowe 1000 litrów które wziął ze stacji też wyszło go taniej. Orlen już wtedy kłamał więc zakładam że teraz będzie to samo.
  • Odpowiedz
to kiedy on zarobił?


@czuczer: wtedy co Orlen twierdził że paliwa nie zabraknie i nie należy wywoływać paniki i sztucznie windować cen kupując na zapas czyli w pierwszym dniu wojny.
  • Odpowiedz
To wszystko podsycane turbo pisowską promocją na benzynkę. Jprdl ludzie robicie z siebie debili żeby zaoszczędzić 50zł


@czuczer: Typie dziś w gorących gość się spłukał z kasy na fabię i ją jeszcze okleja folią, a ty się dziwisz że o 50zł są gotowi zabić xD
  • Odpowiedz