Wpis z mikrobloga

chłopie ty żyjesz aktywnością innego użytkownika XD.

@missioncritical: pisałem o tym wiele razy, mam często dużo wolnego czasu więc z nudów. Czy to takie trudne do zrozumienia?

@Gaboleusz jw.

wy tam w ruskich trolowniach macie jakiś specjalny wydział igorków który obserwuje jego konto na wykopie 24h na dobę? XD

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: o kolejny ukrofil. Przepraszam już naprawiam przeoczenie i won na #czarnolisto za ukrofilię xD
pisałem o tym wiele razy, mam często dużo wolnego czasu więc z nudów. Czy to takie trudne do zrozumienia?


@dzidek_nowak: no dla mnie niezrozumiałe. Tak wiele uwagi poświęcać jakiemuś anonowi z portalu ze śmiesznymi obrazkami. To jakaś obsesja.
to nie nowomowa. Nie posługuj się niezrozumiałymi dla siebie określeniami.


@dzidek_nowak: oczywiście, że to nowomowa i to ty wydajesz się korzystać ze słów, których nie rozumiesz do określania innych użytkowników. Uważasz, że to słowo powstało samo z siebie? Że istniało przed wojną? Że nikt go celowo nie wytworzył by próbować dyskredytować wszystkich nieprzychylnych rosjanom? Powielasz jak małpka, a nawet nie wiesz co i dlaczego.
ej ty bladz man, calkiem slawny jestes tak patrzac po ilosci wpisow na twoj temat xdddd

@hekktik: @dzidek_nowak
Jakbyś tu siedział każdego dnia i regularnie spamował propagandą tylko na jeden temat, to też byś był sławny. A raczej niesławny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobacz ile on ma aktywności, czasem dochodzi do 120 komentarzy dziennie xD On musi mieć za to płacone, nie ma bata.
Może zrobię porównanie
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - > ej ty bladz man, calkiem slawny jestes tak pa...

źródło: analiza-blazna

Pobierz