Wpis z mikrobloga

#kononowicz
dobra wypok Olgierd Andrzejewski jest w Niemczech? czy w Norwegii? czy gdzie?
Po przepięknym lajcie z molestowaniem syna nastąpiło odcięcie, ostatni ślad Adam ixel.
Ustalmy fakty ixel "koleszkowiec hejcika" na lajcie gdzie zadzwonił sum, mówił że przyjeżdża do Polski, rozumiem do Białegostoku.
Teraz narobili szumu i powrócili po 2 tygodniach.
Olgierd pije wódeczkę, zagryzając śledziem i czytając wypok. 1.u koleszkowca dojczland/2.u koleszkowca polska.
Ixel ma auto, forda 7 letniego, wg słów olgierdana, lux malina melinę oraz kota do zabaw, żonę.
Są dwie opcje pierwsza wpada do ixela białystok (co jest najbardziej prawdopodobne)
Druga ixel wrócił, zgarnął olgierdano, kota, wódkę i śledzie a teraz siedzą sobie w Niemczech.. Może ktoś dorabia u szfaba.
  • 25
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@patryk-milanoyt: Nie sieje, bo to wszystko to jak widzisz domysły. Jedno jest pewne, że są razem.

Kto tam do kogo pojechał to mniejsza o większość.
Chodzi o pewne fakty... Takie np. że chłopaki tak się sobą jarają i ich rodziny poszły na dalszy plan. Ikselek to jest stary manipulant i satyr. Taki deko satyr. Mowi ze całe zycie sie prostytuował, chlał i obstawiał hazard a teraz udaje jakiś głos rozsądku i
@pyczasty: jak bym był po 40 bez znajomych itd itd to sam bym takiego olgierdana zaprosił na wódeczkę. A rodziny jak to rodziny obydwaj ściemniają, zwłaszcza olgierdano przejmuje się co ktoś na wypoku napisze.
Że oni geje to głupoty, że w Norwegi też.
Pisz sobie tam co chcesz mi to rybka, dla mnie to dezinformacja XD pozdrawiam
@patryk-milanoyt: Iksel jest po 50tce grubo.. Wziąłbyś takiego olgierdana i sam narobiłbyś sobie kłopotów,
Znam takie autentyczne historie, ze ktos kogoś zaprosił i poźniej musiał się wymeldować z własnego domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co nazywasz dezinformacją, bo sam przecież coś tam próbujesz ustalać jakieś koordynaty.

Nie byłbym taki pewien czy oni geje czy nie geje.... A o Norwegii to ja ani razu nie wspomniałem
@pyczasty: no że dezinformacja to moje subiektywne zdanie /sam nieraz zasiałem i każdy ma prawo powiedzieć że głupoty.
A co do gejii to znasz takiego co rucha wszystkim matki a późnej ixela?
Chyba że ixelowi koty się pomyliły.
Albo rucha matki albo ixela proste. A na serio to pewnie żadna odpowiedź nie jest prawdziwa.
@wojciet: może to i fakt ALE wódkę się pije żeby były wspomnienia. A po takim melanżu z Olgierdem którego mogę lubić nie lubić, ale go oglądam i o nim piszę jak większość z was tzn ciekawi mnie ta postać to było by warto. Zwłaszcza jak bym nie miał innych rzeczy do roboty & flaszkę oraz kota i śledzie.
@patryk-milanoyt: pytanie pierwsze i ostatnie
a gdzie ma byc?
tam jest jego miejsce, jego wersalka, jego zaginiony ojciec iksel
jesli sie kochaja to ch z nimi

ja sie mu nie dziwie, co lukaszek ma sie snuc od wierzbowej do storczykowej po pustych mieszkaniach matki? tam ma towarzystwo, z ikselem sobie siedza i neetuja
@patryk-milanoyt było tak że go z roboty #!$%@? i iksel robotę mu załatwił w niemczech, niema innego wytłumaczenia dlaczego tam tak długo siedzi, podczas lajta iksela Wójcik nagle zjawił się u jego na chacie, mają dużo wspólnego, obaj są rozwodnikami i lubią pić wódę, na tą chwilę iksel potrafi przyznać się do swoich błędów życiowych i wygląda na bardziej rozgarniętego w tym związku
Nie dziwi mnie to że ktoś nazywa ich gejami
@patryk-milanoyt To dobre Nicki mi mówią inaczej, zależy z której strony ucho się przyłoży xD. Wogole wiesz żeby wierzyć temu mitomanowi w jakie kolwiek jego słowo, raczej trzeba brać dystans bo u niego nawet gówno pachnie fiołkami
Nie wiem co nazywasz dezinformacją, bo sam przecież coś tam próbujesz ustalać jakieś koordynaty.


@pyczasty: To, że sobie uroiłeś w głowie homoseksualizm i co rusz to powtarzasz, nie robi z tego prawdy.
@hiroeX_: no skoro twoim zdaniem, normalnym jest siedzenie ze starym chlopem wspolnie na melinie oraz obnoszenie sie swoimi dewiacjami to faktycznie.... głoś swoją prawdę
@pyczasty: Nikt nie mówi, że normalne, ale tak jak nie masz dowodów na billboardy, tak nie masz dowodów na homoseksualizm. Takie insynuacje to może na swoim kanale pisz, Rafałek będzie udostępniał.