Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, nie róbcie już z 14/15 latek jakiś ultra dzieci i kompletnie nieświadomych osób. Ja pamiętam jak byłem w tym wieku to laski z klasy ruchające się na prawo i lewo nie były żadnym ewenementem i były zwykłymi szonami, w dodatku regularnie chlały, paliły fajki i zioło. U większości żyćko wygląda tak samo do dzisiaj.

Ten wpis nie ma na celu bronić dorosłych piszącymi z takimi małolatami bo jest to obrzydliwe, chodzi mi tylko o to że mam wrażenie że idziecie w skrajność i jakieś 14/15 traktujecie jak 10 latki. Przypomnijcie sobie jak wy mieliście tyle lat, czy czyliście się nieświadomi?
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie, nie róbcie już z 14/15 latek jakiś ultra dzieci i kompletnie nieświadomych osób. Ja pamiętam jak byłem w tym wieku to laski z klasy ruchające się na prawo i lewo nie były żadnym ewenementem i były zwykłymi szonami, w dodatku regularnie chlały, paliły fajki i zioło. U większości żyćko wygląda tak samo do dzisiaj.


@wieszjo: To jest prawda, sam pamiętam jak w momencie przejścia z gimnazjum na szkołę średnią
  • Odpowiedz
@wieszjo: niestety sie z tobą zgadzam bo pamiętam jak w gimnazjum/liceum były dziewczyny (jakieś głupie patusiary albo atencjuszki) co leciały na starszych chłopów z samochodami i sie flexowały tym, a już wtedy to było obrzydliwe xD tylko że ze strony starszego faceta sie oczekuje że nie będzie wykorzystywał naiwności małolat
  • Odpowiedz
Mirki nic nie zrobimy. Młode szony rury swędzą i tak już było i będzie. Ale patrząc na to z drugiej strony mamy już taki wiek że możemy sobie takie młode tez kotłować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz