Wpis z mikrobloga

Od tygodnia chodzi mi po glowie ipad 11"
Mam już iphona i macbooka air, ale iphone jest za maly do przegladania neta na kanapie a mac z klawiatura jest malo wygodny
Przekonajcie mnie ze to zly pomysl i bede zalowal bo znowu dam zarobic chciwej hamurgerowej korporacji ehh
#apple #ipad
  • 6
@alonzoo3: @jmuhha Na serio będzie leżał. Kupiłem pro 11 cali, pobawiłem się bo to taki duży iPhone, coś tam w gierki pograłem a później i tak leżał. Pisze się na tym beznadziejnie bez klawiatury. Chcesz coś pooglądać musisz trzymać to już lepiej lapka na kolanach. Z kolei jak zrobić z tego lapka to klawiatura w tej cenie i z brakiem możliwości lapka, że totalnie mija się z celem. Później leżał i
@alonzoo3: zależy od osoby. Ja na kanapie wolę mba, ipad (11") do notatek odręcznych albo jako dodatkowy ekran roboczy. Teraz korzystam z iP13 mini i planuję wymienić na pro max, jak już gwarancja się skończy - efektem ma być głównie konsumpcja treści na telefonie zamiast na maczku (13 mini jednak za mały, a maczek stricte roboczy byłby).

Tak to widzę :)
@alonzoo3: Nie kupuj

- System jest nadal upośledzony i ograniczony, nadal to duży iPhone, nowe wersje niczego konkretnego nie wnoszą
- Apple nie oferuje wymiany baterii tak jak w macbookach XD XD XD
- Ekran jest całkiem dobry ale IPS przy OLED w iPhone i micro LED w macbooku pro jest słaby
- Oryginalna klawiatura jest droga a tablet razem z nią jest ciężki jak laptop
- Na kanapie ciągle musisz
@alonzoo3: a ja mimo posiadania mbp kupilem ipada pro 11' razem z klawa. Jako sprzet do konsumowania internetu jest zajebisty. Ostatnio mialem wyjazd i nawet kompa ze soba nie brałem tylko iPada. Jak coś potrzebowałem zrobić to szybkie połączenie przez remote desktop i cyk upload plikow do iCloud i za chwile miałem je dostępne na tablecie.