Wpis z mikrobloga

O, Darek Matecki mnie oznacza na fejsbuku do jakichś wpisów gdzie pisze, że on jak wejdzie do sejmu to będzie chciał Ukraińców uczyć na temat tego jak zabijali Polaków, bo Ukraińcy nie wiedzą tego.
No i jeszcze chce Ruskim i Niemcom też pokazywać jak mordowali Polaków
No, może i ja jestem jaki jestem, może i faktycznie zdarza mi się regularnie od lat zażywać narkotyki, wcześniej też regularnie intensywnie alkohol latami spożywałem, do świętego to mi daleko jest, a ja zawsze raczej chodziłem na skróty wszędzie, wykształcenie mi się udało średnie zdobyć bo liceum dla dorosłych zaocznie skończyłem, w garniturach raczej nie chodzę, no taki bardziej prosty człowiek chyba jestem niż Darek, no i bliżej mi zawsze do więzienia niż do sejmu, a mimo to ja nikogo nie zaczepiam, bo wiem, że to bardzo nie kulturalnie i może to kogoś denerwować, a z kolei awantur też nie szukam, bo i po co. To mi się wydaje takie proste i oczywiste, żeby w spokoju żyć.
No Darek tak nie ma z tego co widzę, już raz kiedyś coś się ze mną w dyskusję na internecie wdał niepotrzebnie i niekulturalnie co obiecałem mu wytłumaczyć jak tylko go kiedyś spotkam, i na tym zakończyłem internetową przepychankę, no ale on znowu zaczepia, wydaje mi się, że to bardzo nierozsądne z jego strony
z fartem