Wpis z mikrobloga

#xbox #konsole #xboxseriesx Mirki
Chcę kupić akumulatorki bo jadę ciągle na zwykłych bateryjkach. Macie jakieś porównanie czy duża jest różnica między pojemnością 1950mah vs 2500mah w kwestii ilości godzin ile wytrzyma padzik? Przy okazji, mając podłączone jakieś słuchawki na mini-jack baterie dostają 3 razy mocniej sprawdzał ktoś kiedyś z zegarkiem na ręku?
  • 13
Niestety nie, choć sam jestem ciekaw. Ale skoro powiedzmy baterią ma 20proc więcej pojemność wytrzyma 20 dłużej
@Kaolin28: ja używam stacji dokującej z dostarczonymi akumulatorami o pojemności 1100 mAh, nigdy mi się podczas jednej sesji nie rozładowały, więc brałbym raczej te mniejsze ze względu na dłuższą żywotność.
@Kaolin28: Używam dedykowanych akumulatorów z ładowarką venoma, aku mają po 950mah i tak średnio 1,5-3h gram na słuchawkach to co 3-4dni trzeba podładować, ale to pada kłade na ładowarke i gram na drugim padzie a ten ok 1,5h ładuje się do pełna
Pobierz reca - @Kaolin28: Używam dedykowanych akumulatorów z ładowarką venoma, aku mają po 95...
źródło: IMG_20230926_151909
@reca: czyli wychodzi, że co jakieś 8h samego grania na słuchawkach musisz ładować aku 950mah. No to akumulatorki 2450mah powinny być jak najbardziej okej.
Powiesz mi jakich słuchawek używasz i czy sobie je zachwalasz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)