Wpis z mikrobloga

@Dziki_wieprz: Czyli jeżeli Firefox mi sprawdza pocztę i w ogóle komputer robi różne "mądre" rzeczy bez mojej wiedzy, to od lat mam smartPC a teraz piszę używając SmartFirefox?
@nt22: No ale to mogł być fajne 10 lat temu a ja nadal się zastanawiam, co tutaj jest takiego smart. Telefon stał się małym komputerem i tyle, no ale wiem o co chodzi.
@nt22: Nie znam. A jest?

Po prostu bawią mnie reklamy, w których chyba chodzi tylko o to, że smartfon oznacza dotykowy ekran i... i tylko tyle.
@nt22: No ja wiem, ja nadal o telefonach :) W czym Nokia, którą mam w zastępstwie teraz, jest mniej smart to ja nie wiem. Poza tym, że odkryłem, że bez telefonu da się żyć ładując baterię kiedymisiętamprzypomni.
@nt22: No ja teraz mam jakąś starą Nokię i cenię sobie możliwości nowych telefonów, ale chodziło m głównie o to "smart" a nie żeby pokazać, że jestem "fajny" nadal oglądając filmy z VHS.
@nt22: To w sumie fajnie, połowa moich sprzętów jest SMART bo... posiada jako taki system operacyjny. Nic tylko na allegro jebnąć +200zł za samo smart