Wpis z mikrobloga

@kxniec: Crunchipsowi, Chio wykupił Dziadek Kranczips i stwierdzili, że nie będą sami sobie robić konkurencji dla swojej głównej kategorii produktów typu chipsy paprykowe.
  • Odpowiedz
@kxniec: Tutaj akurat #gimbyznajo bo to akurat była, chyba można nawet powiedzieć, że jedna z wielu kultowych marek dla pokolenia osób które właśnie chodziły do gimnazjum. To teraz te dzieciaki nawet nastoletnie mogą nie wiedzieć co to
  • Odpowiedz
@kxniec: Crunchipsowi, Chio wykupił Dziadek Kranczips i stwierdzili, że nie będą sami sobie robić konkurencji dla swojej głównej kategorii produktów typu chipsy paprykowe.


@Cztero0404: Co ciekawe chio paprykowe szczególnie te w białek paczce z szybką, były pyszne a Crunchips w obecnym czasie sprzedaje jakiś SOLONEZ a nie czipsy paprykowe. Dawno temu mieli fajne American Cream ale też wycofali.
  • Odpowiedz
Co ciekawe chio paprykowe szczególnie te w białek paczce z szybką, były pyszne a Crunchips w obecnym czasie sprzedaje jakiś SOLONEZ a nie czipsy paprykowe. Dawno temu mieli fajne American Cream ale też wycofali.


@wuwuzela1: To akurat też jest prawda, Chrunchips smakowały inaczej kiedyś. Mój ulubiony smak to był jak wypuścili w okolicach sylwestra kilka lat temu mc hot wings i później już nie było nigdy tego.
Cztero0404 - >Co ciekawe chio paprykowe szczególnie te w białek paczce z szybką, były...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-09-27_222049_www.google.com

Pobierz
  • Odpowiedz
Biesiadne też tak skończyły....


@DonTadeo: No właśnie nie, Biesiadne skończyły inaczej. Jakkolwiek zabawnie i absurdalnie nie zabrzmiałoby to kiedyś wpadłem na taki głupi pomysł jak byłem pod wpływem alkoholu, że wykupię markę biesiadne pewnie tam za jakieś grosze a następnie spróbuje się z tym wbić tak samo w rynek jadąc na sentymencie ludzi w mniej więcej moim wieku jak frugo na przykład, ale się okazało iż chipsy biesiadne dalej istnieją w
Cztero0404 - >Biesiadne też tak skończyły....

@DonTadeo: No właśnie nie, Biesiadne s...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-09-27_223322_www.google.com

Pobierz
  • Odpowiedz