Wpis z mikrobloga

Stary screen jeszcze z debaty człowieka mema z człowiekiem memem.

Niech mi ktoś wyjaśni czemu kuce mają taką awersję do notatek? W sensie wolą jak ich kandydat odpowie
- "nie wiem",
- "nie pamiętam",
- "jam jest dohtur",
- "xD",
- "ojojoj czas się skończył, jaka szkoda"
niż odpowie jakkolwiek na zadane pytanie? Nawet błyskotliwie wykręcając się?

#codziennykonfiarz #kupamilosci #konfederacja #bekazprawakow #mentzen #petru #heheszki #neuropa #polityka #bekazkonfederacji #debata
Kryspin013 - Stary screen jeszcze z debaty człowieka mema z człowiekiem memem. 

Niec...

źródło: Screenshot 2023-06-21 at 00-11-43 Mikroblog

Pobierz
  • 4
@Gieremek: no to coś nie siadło tzn. k0nfiarz może sobie zaklikać rzeczywistość, ale wśród opinii publicznej mentzen w tej debacie wypadł co najmniej słabo.

Zresztą nie wiem jakim cudem, ale mentzen chyba przy każdym spotkaniu do tej pory z człowiekiem memem wypadł blado. Do tego stopnia, że nawet propagandówka konfederacji nczas zaczyna cisnąć po mentzenie
@Kryspin013: Mentzen dzięki social mediom (które naprawdę dobrze ogarnia lub ma od tego kompetentnych ludzi) osiągnął fotel prezesa partii. Ale to jest już jego sufit, bo social media w poważnej polityce nie wystarczą, co pokazała ostatnia kompromitacja z Petru.

No ale co zarobił na sprzedaży swojego piwa i wynajmie figurki Morawieckiego to jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kryspin013: to bardzo proste, oni wiedzą że politycy Konfederacji to ściemniacze ale mają to w dupie bo głosują na nich z zupełnie innych powodów niż ich pseudoprogram gospodarczy. Prawdziwych kucy jest może 3-4% (albo nawet mniej, bo wyrośli), reszta to soft-naziole wychowane na filmach z YT o Żydach i Wołyniu. Oni mają w dupie jakiś program, chodzi o to żeby #!$%@?ć całej reszcie.