Wpis z mikrobloga

Czy jak kupie gre na plycie, to opcje jezykowe sa zawsze takie same jakbym kupil w PSN z kontem w kraju w ktorym kupilem plyte?

#ps5 #ps4
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pluktrux: Czasem piszą, czasem nie. Nawet jak nie ma, czasem da się załatać, ale to kwestia konkretnego produktu. Tu nie ma standardu, bardziej loteria.
  • Odpowiedz
@An-Dagda: Zależy od producenta produktu, czasem masz update, czasem możesz załatać, a bywa, że kupując wersję wietnamską szybko nauczysz się wietnamskiego ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@cebekk: No dobra, czyli jak mam konto PSN w Irlandii i np. God of War z PS plus mam po polsku, to nie daje to pewnosci czy z plyty kupionej w Irlandii bedzie tez po polsku?
  • Odpowiedz
@An-Dagda: Trzeba weryfikować numery wersji z boku pudełka/ płyty (CUSA....) z numerami tej samej gry w polskim PlayStation Store. Jeśli numer się zgadzają to języki są identyczne. W opisie gry na każdym regionie PlayStation Store jest napisane jakie wersję językowe będą dostępne, tam najłatwiej sprawdzić. Język polski w formie napisów jest bardzo często dostępny w Europie i okolicach.
  • Odpowiedz
@An-Dagda: Napisałem ogólnie, bo sądziłem, że chodzi o płytę z innego regionu niż polski. W przypadku wersji cyfrowej to prosta sprawa, masz w opisie gry napisane jakie są dostępne języki. Np. W regionie tureckim w 80% są polskie napisy, czasem nawet polski dubbing się pojawi.
  • Odpowiedz
Czy jak kupie gre na plycie, to opcje jezykowe sa zawsze takie same jakbym kupil w PSN z kontem w kraju w ktorym kupilem plyte?


@An-Dagda: 99,99% tak, kojarze wyjatek z np. Bloodbornem który miał w UK na płycie inną wersję niż w PS Store

Numer wersji masz w adresie strony na PS Store jak otworzysz w przeglądarce. Możesz porównać z tym co masz na grzbiecie/na płycie. Jak gra z
  • Odpowiedz