Wpis z mikrobloga

@Cyleriapl: Jaki jest tego sens ? Cyleria stoi kilka lat więc nowi gracze się do topki nie wbiją nigdy bo to za dużo już czasu w plecy.. Nie wypadłby lepiej res charów ? Kolejna kwestia można kupic u was punkty omijając stronę żeby złapać rabat ?
  • Odpowiedz
  • 1
@Pszehooy: Cześć, rozgrywka jest odpowiednio zbalansowana pod tym względem dzięki systemowi Hall of Fame oraz 3x Exp Eventom, które robimy w każdy weekend. Nie ważne, ile grasz – masz szanse bez problemu być w topce lub bić się z innymi z topki. Grywalność jest bardzo duża, więc i rotacja również. Jedyną możliwością jest zakup punktów przez stronę. W przypadku większych zakupów możesz odezwać się do nas o dodatkowy bonus. Pozdro!
  • Odpowiedz
  • 0
@Pszehooy: na YouTube jest mnóstwo filmików z warów. Najnowsze są z tego miesiąca. Mamy też eventy pvp w stylu MOBA, więc każdy coś dla siebie znajdzie pod ten content.
  • Odpowiedz
@Pszehooy: wygląda na to, że całe życie grałem w Tibię niepoprawnie, bo nie wiedziałem, że to polega na tym, żeby być najsilniejszym na serwerze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ranger: niektórzy grają 4fun, a niektórzy pod rankingi. Na Cylerii jest to bardziej złożone, bo u nas budowanie postaci też ma znaczenie. Wiele osób woli skupić się na swojej sile, życiu, manie niż poziomie i nie są w topce, a już dawno mogliby być. Jest to kwestia mocno indywidualna :)
  • Odpowiedz
@Cyleriapl: Ruszyłem coś na tym otsie i już po pierwszym dniu wiem że na dobicie nawet 4-5k lvla nie ma szans, exp 3x nie bedzie tu żadnym game changerem biorac pod uwage ze exp x3 wychodzi faktycznie x2 patrzac po exp stage. Także mi sie wydaje że reset by sie przydał albo nie wiem zwiększenie expstage do1-2k lvla chociaz czy dodanie nowych expowisk bo tak naprawde na vipie i exp to
  • Odpowiedz
  • 0
@Pszehooy: Niektóre osoby, które są obecnie w topce grają rok, więc dla chcącego nic trudnego. Wbicie 3k lvla dla nowicjusza to kwestia 2 miesięcy. Expowisk jest wystarczająco dużo, aby każdy znalazł coś dla siebie i stale dodajemy nowe. Oprócz VIP-a i Exp Access są też inne miasta od wyższych poziomów, Colloseum, Pay Expy za cc oraz ukryte expowiska (ponad 30+). Triple Exp mnoży stages potrójnie. Ten serwer jest rozbudowany, więc jeśli
  • Odpowiedz