Wpis z mikrobloga

@johoho_ibutelkarumu: Do PKP dojedziesz w miarę szybko w popołudniowych godzinach szczytu, więc 15 - 20 minut, bo większość aut jedzie w drugą stronę. Rano to czasami 20 minut zajmuje wyjazd z samego Jagodna więc na PKP pewnie trzeba liczyć z 30 minut. Autobus na galerie dominikańska jedzie około 30 minut, głównie testowałem go popołudniami/pod wieczór.
  • Odpowiedz
@johoho_ibutelkarumu: jak chcesz mieszkać na Jagodnie, to kup sobie rower, albo skuter/motocykl i zapomnij o samochodzie, komunikacji miejskiej i korkach. 15-20 minut z dominikańskiej na koniec Jagodna.

PKP jak otworzyli przystanek Iwiny, to na główny jechał 5 min, teraz chyba 7 min. I to jest najlepsza i najtańsza opcja jak chcesz coś wypić na mieście i nie możesz wrócić jednośladem.

Samochodem w godzinach szczytu od 45 minut do 1.5h
  • Odpowiedz
@johoho_ibutelkarumu dużo zależy skąd z tego Jagodna. W roku szkolnym (czyli większość roku) wyjazd z Komedy i dojazd do lidla na buforowej potrafi zająć 30 minut. O godzinie 8.
Jak jadę około 9 to na tęczowa dojazd mi zajmuje jakieś 20-25 minut. Godzinami szczytu nazwałbym tylko 7-8 rano, później na spokojnie do samego centrum w 20 minut lecisz. 30 minut zajmuje mi dojazd do smolca praktycznie przez bardzka, armii, fat, krzemieniecka
  • Odpowiedz