Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#moda #rozowepaski

Cześć, zabrzmi to dosyć głupio, ale gdzie kupować ubrania?
Mam 26 lat, normalną wagę i po wielu latach gnicia zaczynam się w końcu brać za siebie- całość mojej garderoby to szmizjerka uszyta przez mamełe dawno temu, jedna czerwona spódniczka i 3 czarne bluzki. xD No i teraz pojawia się problem bo nie chcę kupować w sklepach typu H&M czy Shein, bo to tandetni plastik skierowany do nastolatków; z drugiej strony nie chcę kupować całości szafy w Wólczance i sklepach takiej półki z bardziej fancy ubraniami. Nie interesują mnie też ubrania przesadnie "biurowe". Zależy mi głównie na bluzkach na długi lub 3/4 rękaw, bez tandetnych nadruków(mój główny wymóg xD), z możliwie jak największym % naturalnych włókien jak i na ładnych, kobiecych spódniczkach i sukienkach; cena bez różnicy byle była adekwatna do jakości.
Co robić, jak żyć?
Z góry dziękuję za wszelakie sugestie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak masz czas się przekopać przez allegro, to można trafić na małe szwalnie - szyją i sprzedają tylko tam. A z takich rosnących marek zerknij na Moraj, bo poszerzyli mocno ofertę i normalnie na stronie u nich sobie możesz kupić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A może sklep Zara? Ostatnio byłem tam z moją już byłą różową i w sumie jak dla mężczyzny to były różne jeansy takie na co dzień, ale też fajne eleganckie spodnie, koszule, duży wybór swetrów itp Nie wiem jak w dziale damskim, ale mężczyzna może się tam fajnie elegancko ubrać moim zdaniem
  • Odpowiedz
H&M

@mirko_anonim: H&M w droższej sekcji miewa niezłe składy, to samo z Reserved, Zarą. Zdarzają się tam klasyczne kolekcje i fasony, warto spojrzeć jednak od czasu do czasu na przeceny. Z sieciówkowych C&A jest ok jeśli chodzi o rzeczy na codzień, raczej mniej młodzieżowe i często z wiskozą czy bawełną w dużej ilości. Czasem coś fajnego trafi się w sklepach typu Halfprice, TK Maxx. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości
  • Odpowiedz