Wpis z mikrobloga

Ten film jest tak przewrotny, że aż nie wiem od czego zacząć. Stonoga który ujawnił aferę podsłuchową, która #!$%@?ła peło. Tak, dzięki Stonodze PIS rządzi 8 lat, change my mind. Mówi o tym, że PIS wyrucha nas tak jak Platforma nie dymała (moim zdaniem prawda). Te Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje Republiki odbierają nam smak życia i tylko imbecyl tego nie przyzna. A sam Stonoga który pomógł PISowi dotrzeć do władzy sam został #!$%@? przez ministra zero. Coś wspaniałego. Obyśmy ten film znów nie puszczali 15 października. #polityka #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow
fornson23 - Ten film jest tak przewrotny, że aż nie wiem od czego zacząć. Stonoga któ...
  • 2
@Warrior_97: wiesz co, do tej pory nie wiem. Wiem, że to teoria spiskowa dziejów, ale wydaje mi się, że Stonoga był współpracownikiem tajnych służb, by #!$%@?ć rząd Tuska/Kopacz by rządził PIS. Teraz podobne zabiegi dzieją się w drugą stronę, typu, nagle się okazuje, że daje się wizy schengenowskie ciapatym za ileś tam dolarów.