Wpis z mikrobloga

Mam jeszcze parę dni urlopu i nie mam co robić, więc zapytam jakie bestiarki z listy poniżej będzie mi najłatwiej/najszybciej wbić + miejsce gdzie to robić? To lista brakujących mi bestiarek z kategorii łatwe i średnie (500szt i 1000szt), mocne odpuszczam bo solo długo się robi + trzeba się skupić. 600+ ed
#tibia
Vadzior - Mam jeszcze parę dni urlopu i nie mam co robić, więc zapytam jakie bestiark...

źródło: fyyyrterterrtert

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@kabasyl: no nomady ale zwykłe, a te mam, brakuje blue i female, a one występują tylko raz na jakiś czas (world change) i tylko po kilka sztuk
  • Odpowiedz
@Vadzior: dużo tych potworów występuje tylko na 1 miejscówie
Isle of evil musiaz latać, dragolingi i diabolic impy to sprawdzaj i bij Fury gates jak są otwarte, nomandy blue i female, to oznacz sobie respy i na pewno robisz scarletke codziennie, wiec po drodze zawsze zawitaj
Sprawdzaj sobie gdzie jest mini rapid na mapie i tam idz, bo inaczej sie #!$%@? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Elev: tak, zostały już specyficzne potwory, takie które wbija się na rapidzie
to, że mogę coś po drodze gdzieś wbić to wiem, ale teraz mam ciut więcej czasu do zwastowania, bo takie pojedyncze rzeczy jak zabić coś po drodze to sobie robię jak się zdarzy okazja
a sporo rzeczy zależy też od world change, np. impy na goromie czy nomady, nie zawsze to jest
fury gate trochę zbyt wymagające bo trzeba
  • Odpowiedz
@Vadzior: na fury gates nie ma demonów jak nie ma bossa, poza tym, tam są też infernalisty, które podciągniesz przy okazji
ale ja to mam zboczenie odnosnie Fury gates ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i fury gates są częsciej niż wulkan na goromie
Walkery oczywiście oramond raids south, ale tam EDem to się idzie pociąć, a walkery obniżają mlvl

Losty masz 3 opcje- albo Spike kazo, tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@Elev: infernalisty mam wbite właśnie xD
losty chyba najsensowniejsze tylko nie wiem gdzie są w większych grupach i jakie rodzaje, bo można je spotkać jak piszesz: okolice kazo, spike i na oramond jeszcze, spota koło ab nie kojarzę - daj jakieś info gdzie to jest albo link
fauny to tylko rapid
massive earth mam wbite równe 100 i biłem je przy okazji 1000 sztuk reszty mobów na wz właśnie, więc za
  • Odpowiedz
spota koło ab nie kojarzę


@Vadzior: ten spot pod dwarf hell nie jest tragiczny, bo są unslavedy 2 albo 3

+ trochę sobie sączę %%


@Vadzior: co tam za krafty polecasz na dzisiaj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Elev - >spota koło ab nie kojarzę

@Vadzior: ten spot pod dwarf hell nie jest tragicz...

źródło: losty

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vadzior: dokładnie z tego powodu uwielbiam czasami się tam wybrać jak prej na loota/dmg wpadnie. No pojedynczo sobie pykasz ale dzięki temu jakiś film/serial można sobie obejrzeć w tle. Stoneshowerki załatwiają sprawę znikania a co do drogi - jedyny mankament ale jednocześnie sprawia że ten spawn jest taki wyjątkowy
  • Odpowiedz