Wpis z mikrobloga

Mam dość. Od początku trwania wojny regularnie wplacałem na różnych zrzutkach na Ukrainę. Łącznie już wydałem około 8 bilionów dolarów i 14 czołgów Abrams z własnego podwórka, ale po tej aferze ze zborzem nie dostaną już ode mnie złamanego grosza. Żałuję że nie przekazałem tych pieniędzy i czołgów dla bardziej potrzebujących, np. do domów dziecka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ukraina
  • 4
  • Odpowiedz
@WHITEHAND: niesmaczne takie wyśmiewane ludzi którzy rzeczywiście pomagali ze swoich środków, a teraz czują się rozgoryczni. To jest takie umniejszanie tego co robili, a nawet to jest sugerowanie, że tego pomagania nie było i każdy taki post to troll napisał
  • Odpowiedz
  • 2
@Hekun w jaki sposób post od losowego Mirka ma umniejszyć pomoc humanitarną? Jak kogoś boli dupa że wpłacał hajs a Ukrainą zamiast dbać o nasz interes dba o swój no to jego problem ¯_(ツ)_/¯
Ten post ma wyśmiewać agenturę rosyjską która wyczuła, że temat jest drażliwy i próbuje właśnie w taki sposób i takimi postami zniechęcić Polaków do Ukrainy
  • Odpowiedz
rzeczywiście pomagali ze swoich środków, a teraz czują się rozgoryczni


@Hekun: to niezła bezinteresowna pomoc, jak oczekujesz coś w zamian i stawiasz wymagania a potem się obrażasz
  • Odpowiedz
@cadcadcad: jak bezdomnemu dasz kasę, a później on piwo kupuje to też niesmak pozostaje.

To jest chyba normalne, że ma się jakieś minimalne oczekiwania nawet jak o tym się głośno nie mówi.
  • Odpowiedz