Wpis z mikrobloga

Republikanie szarpnęli Zelenskiemu wędzidłem po zębach.

McCarthy nie obiecuje Zełenskiemu dalszego wsparcia dla Ukrainy, zamiast tego ma do niego pytanie.

Marszałek Izby Reprezentantów USA republikanin Kevin McCarthy potwierdził, że spotka się w czwartek z Zełenskim, ale nie obiecał mu zgody Kongresu na dalsze finansowanie Ukrainy.

„Mam do niego pytanie. Gdzie jest odpowiedzialność za wydane już środki? Jaki jest jego plan na zwycięstwo? Myślę, że właśnie to chcą wiedzieć Amerykanie” – powiedział spiker izby niższej Kongresu.

W ukraińskiej akcji ze zbożem widzę brudne lepkie niemieckie łapki.
#kerakles #ukraina
Zjadlem_Babcie - Republikanie szarpnęli Zelenskiemu wędzidłem po zębach. 

McCarthy n...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
tak, tak, wszystko szury, głupki, onuce, dej dolary i nie pytaj na co xD


@selflessness: Szury, głupki i onuce widzą tylko nagłówki z gazet, bo więcej nie są w stanie przeczytać, więc ich rozumienie amerykańskiej polityki jest takie jakie jest. Jak na moment przejdzie przez kongres kolejny pakiet na dwadzieścia parę miliardów, to zrobicie pikaczu_fejs.png, bo "ej, Mati, przecie mieli zablokować" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przecież USA doskonale wie że uzbrojenie które przekazało nie jest wystarczające do zwycięstwa. Lekka hipokryzja.


@GrzegorzPorada: To nie jest nawet 1/100 tego co dostali ruskie przed obrona przed Niemcami.

"Według szacunków rosyjskich historyków do ZSRR wysłano 427 tys. samochodów, 22 tys. samolotów, 13 tys. czołgów, 9 tys. traktorów, 2 tys. lokomotyw, 11 tys. wagonów, 3 mln t benzyny lotniczej, 350 tys. t materiałów wybuchowych, 15 mln par butów, 70 mln m²
robicie pikaczu_fejs.png, bo "ej, Mati, przecie mieli zablokować" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JPRW: kto co zrobi? ja mam nadzieję, że ukraina dostanie jak najwięcej, i że prekazana pomoc będzie pod kontrolą, bo jak wiemy, Zeleński nic nie może wobec korupcji i oligarchów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoje rozumienie amerykańskiej polityki, jest typowe dla aroganckiego neuropka. Zdziwiony, że obywatele i ich reprezentanci chcą wiedzieć,
@Jimmybravo: fajnie ale to nie ma tutaj nic do rzeczy. Teraz USA zwyczajnie nie jest zainteresowane wygraną Ukrainy i przegraną Rosji bo tak wykalkulowali. Jednocześnie US nie może tutaj przegrać walki więc konflikt będzie trwał jeszcze długo dopóki jedna ze stron nie odpuści. A Ukraina odpuści najprędzej.