Wpis z mikrobloga

Właśnie Wiktoria miała lajwa na tik toku. Siedziała na parkingu na pudełku odżywek (jakieś Whey coś tam). Zaczęło się od tego że się kłóciła z ratownikiem medycznym. Była też policja. Kolega na imprezie na której była wiki wezwał do niej pogotowie, bo zjadła na raz 20 tabletek no spy, bo ją brzuch boli. Kłóciła się strasznie z ratownikiem i policjantami, skończyło się szarpaniną z policjantami, bluzgami i urwanym nagraniem.
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@lagomorph: a jutro jej aniołki na harfach będą grały, poprosi o wodę i meble, po czym przedawkuje vitaminę C i nagra lajwa o tym jaka ta vitamina szkodliwa jest ()
  • Odpowiedz
@Ja_nie_stond:

I będzie to robić nadal… tak długo, jak będzie miała widzów! Oglądalnością jej nikt nie pomoże.
Internetowe sępy rządne dram tylko pogarszają jej stan!!!!!!!! Dajcie jej pole do bycia samodzielną !!! #!$%@? NOO!
  • Odpowiedz
@lagomorph: dzizas, że jej wątroba jeszcze żyje.

O ile kiedyś jakoś było mi jej szkoda, tak teraz mam na nią wywalone. Rozumiem choroba itp, ale skoro ona tego nie widzi i pomocy nie chce,- to droga wolna. Albo to przeżyje i się ogarnie albo no .... oczywiście nie życzę jej tego.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: niestety nie wydaje mi się to możliwe, żeby po takich akcjach straciła widownię - raczej odwrotnie, chyba wiadomo jak to zwykle działa:( w sumie ciężko jest mi też dziwić się, że ludzie komentują skoro ona wstawia tak niepokojące rzeczy i jej sytuacja dynamicznie sie zmienia. Sądzę, że powinna dostać perm bana na ig i tiktoku, wiadomo, że zawsze można założyć drugie konto, ale odzyskanie widowni jednak troche zajmie i
  • Odpowiedz
@anabanana4: nic bardziej mylnego - słynny wujekpinokio na tt gdy śledził "Cukrową Ankę" i zamieszczał na swoim profilu shoty z jej lajwów szacował po komentarzach ludzi którzy jej pisali wiadomości że rocznie potrafiła wyłudzić około 120-140tyś złotych od naiwniaków, którzy wysyłali jej pieniądze, a sama wielokrotnie zmieniała konto na tt. Jeśli patolka o wielokrotnie mniejszych zasięgach potrafiła tyle wyciagnąć kasy to ile potrafi patola po HP - ona nawet nie
  • Odpowiedz
@kipman1: Chyba masz rację, ale patrząc na te odlejki ciężko mi jest patrzeć na nią tylko przez pryzmat wyłudzaczki. Faktycznie dzisiaj widziałam już kilka osób, mówiących o tym jak dużo propozycji pomocy pojawiało się w jej komentarzach. Podobno szukała nawet kogoś do zrobienia paznokci na zasadzie barteru???? To niezły barter, cudowna antyreklama dla takiego biznesu. Jednak jakby tak odjąć od całej tej sytuacji aspekt finansowy, to tak czy tak uważam,
  • Odpowiedz
@anabanana4: tutaj mamy 2 w 1 - z jednej strony ma problemy zdrowotne, a z drugiej jest moim zdaniem wyłudzaczką. Tak jak pisałem kilka dni temu o ludziach trafiających na czarną listę agencji reklamowych - Wiktoria trafiła na nią i poważnej reklamy na IG, na której mogła by dobrze zarobić nie zrobi (dlatego przeszła na priv bo już nie opłaca jej się zabawa w konto IG z 300k follow, gdyż
  • Odpowiedz