Wpis z mikrobloga

Dziś bonus na pierwszym miejscu bo jestem przede wszystkim ciekaw waszej opinii. Rok temu ten wpis zebrał jeden plusik ale mi nie o plusy chodzi tylko o to czy coś się od tego czasu zmieniło?

Dlaczego wypok poświęca tyle uwagi Konfederacji? Jest to partia o marginalnym znaczeniu, która nie potrafi utrzymać nawet własnych struktur, pełna sprzecznych sobie ludzi, zrzeszająca narodowców krzyczących o konieczności karania gejów, zagorzałych antyszczepionkowców oraz wolnościowców, którzy jednocześnie są fanatykami religijnymi. W normalnym życiu od takich ludzi się człowiek odcina. PiS przy nich to partia pod każdym względem umiarkowana i przewidywalna.


https://wykop.pl/wpis/67817755/dlaczego-wypok-poswieca-tyle-uwagi-konfederacji-je

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.
Pobierz aarahon - Dziś bonus na pierwszym miejscu bo jestem przede wszystkim ciekaw waszej op...
źródło: zzzzzzzz3