Wpis z mikrobloga

Pasut w swoim ulicznym kontencie w praktycznie dosłowny sposób pokazuje jak nisko upaść potrafi młoda p0lka.
Chodzi chłop, bezbek całkowity, cham, natrętniak, tłuste włosy, obita morda, zakola, lekki ulaniec i z wyrafinowanym żartem w stylu "kłaniam się nisko po same piździsko" stosuje jaskiniowy podryw. Udowadnia to, że dla tej konkretnej odmiany p0lki (bo nie oszukujmy się, gdyby wyszedł z taką sondą na mordor to wszystkie korpo biurwy by go zlały ciepłym moczem, zaczepia wyłącznie podpite, tiktoker life goal szmule) nie ważne jest jak wyglądasz, co masz w głowie i jaki masz do niej stosunek. Jedyny wyznacznik tego czy skoczy ci na pałę jest twoja rozpoznawalność i ilość followów na dowolnej platformie social mediowej.
Rzygi #!$%@?.

wcfilmowe - Pasut w swoim ulicznym kontencie w praktycznie dosłowny sposób pokazuje j...

źródło: zakolak tłusty łeb

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: przecież one z nim rozmawiają na ulicy, a nie się dymają, więc co ty #!$%@? xD są podpite, nie mają kija w dupie, widzą kamerę i cringe'owca sutonatora to lecą z nim w bajerę, to znaczy że są #!$%@? lecącymi na rozpoznawalność? XD nie nadążam za pillowo-przegrywową karuzelą
  • Odpowiedz
  • 3
to znaczy że są #!$%@? lecącymi na rozpoznawalność?


@lagomorph: tak.

i nie ma to nic wspólnego z żadnymi pillami czy przegrywami, a po prostu najzwyklejszą w świecie przyzwoitością i szacunkiem do samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: to czekaj, co jest brakiem szacunku w końcu? To, że z nim rozmawiają, tak? Jeszcze #!$%@? pokazują włosy. Dlaczego one pokazują włosy i ciało. Kiedy wreszcie w Polsce wprowadzi się obowiązkowe burki
  • Odpowiedz
  • 4
@lagomorph: nooo tak właśnie jest xD przecież jak idę się kąpać we wrzątku i powiem, że dla mnie za gorąca woda to znaczy, że wolę lodowatą, nie ma #!$%@? nic pomiędzy, nic a nic xD albo burki i szariat albo dać się traktować jak szmatę jakiemuś youtuberowi na ulicy. Nie da się inaczej, albo jedno albo drugie xD dobra, #!$%@? meduska xD
  • Odpowiedz
@wcfilmowe przecież śmieszny typ dynamiczniak i robi sobie wywiady z loszkami na imprezach, wyglada dobrze na pewno powyżej przeciętnej ulicznej i nie ułożone włosy tego nie zmienia. Idąc twoim tokiem rozumowania jak loszka zatrzymuje się by udzielić wywiadu z pyta pl to już w ogóle z niej jest stare urwisko, bo typ przecież zakolak i zgred xd
  • Odpowiedz
  • 0
@hub_bub: ja #!$%@? jakie wy macie gówno zamiast mózgu xD przecież nie chodzi o to, że się zatrzymują na wywiady tylko o to jakie to są wywiady. I gdyby ten sam pasut nie był popularnym youtuberem to nie zatrzymałaby się absolutnie żadna, a już na pewno nie dałaby mu się obłapywać i traktować jak gówno, nawet jeśli jest to forma żartu i flirtu. Tego dotyczył mój post. Analogicznie do anielsko pięknych
  • Odpowiedz
@wcfilmowe chłopie trochę dystansu ci brakuje. To że ty nie rozumiesz takich żartów to nie znaczy że wszystko tam jest na serio. Na pewno jakby gość nie był popularny to mu byłoby 100 razy ciężej o wywiad, ale nie porównuj tych dziewczyn do #!$%@? z jachtów
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: ale nawet nie chodzi o niego, tylko o komentarze spermiarzy, ktorzy jaraja sie tymi nacpanymi karynami po mefedronie z oczami jak 5 zlotych i zolte zeby od fajek. "piekne oczy takie lazurowe". Ja jebyx xD Nacpane i nawalone karyny nagle "rozmawiajo", a jak napiszesdo takiej na tindera to asob jej slownictwa nie przekracza "chyba", "nie wiem", "spoczko", "oki", "zobaczymy", "moze" xD
  • Odpowiedz