Wpis z mikrobloga

Szanowni państwo.

Zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie. W wyniku trudnej sytuacji życiowej, straciłem środki do życia, a także cały dobytek. Wiele prób podjęcia się pracy niestety nie przyniosło efektów.

Jestem wykwalifikowanym technikiem, specjalizującym się w komputerach, telefonach oraz elektronice pojazdowej. Posiadam doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektronicznych oraz umiejętność pracy z elektryką samochodową.

Aktualnie, z powodu braku stałego miejsca zamieszkania, nocuję w samochodzie, który i tak przedtal działać brak środków na części. Zapewniam, że nie posiadam nałogów ani nie jestem osobą skłonną do oszustw.

Bardzo zależy mi na szansie na nowy start i przywróceniu normalności w moim życiu. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą pomoc, nawet najmniejszą. I podkreślam niechcę niczego za darmo.

Dziękuję z góry za okazane wsparcie.
kiedyspomocnyibogaty - Szanowni państwo.

Zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie. W w...

źródło: temp_file8423666869707199113

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@kiedyspomocnyibogaty: W jakim mieście mieszkasz jeżeli Śląsk to mogę pomóc z pracą na początek, rozstawianie rusztowań wypłacane zaliczki i tygodniówki jeżeli tylko będziesz sumienny to dobrze płatna robota a później to jeżeli jesteś specjalistą to znajdziesz inne możliwości.
  • Odpowiedz
@yupitr Uczepiłeś się biednego chłopa. On naprawdę chciałby pracować, ale na umowie, w lekkiej pracy i za godną pensję. Tylko pecha ma, bo jak już się udało, to dostał sraczki.
  • Odpowiedz