Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: No bo robił, były nawet ploty, że miał rzucić muzykę i wyjechać do Anglii....

Czy ja wiem. Zapiskami sporo osób się jara, chociaż akurat nie ja. Dla mnie 3 najlepsze płyty to Eternia, 27 i Nie pytaj o nią. Kolejność losowa, bo dla mnie wszystkie świetne, może mimo wszystko Eternia nr 3.
  • Odpowiedz
@Poirytowany: własnie to.. wiesz ja wiem ze madry koles i lubie go słuchac ale widze wywiady wiesz dziennikarz chce na luzie żart czy cos a ten ciagle kij w dupie i ciagle rozkminy. MNie osobiscie to meczy jak ktos nie ma dystansu bo to tez jest oznaka inteligencji... i chyba własnie przez to płyty słabsze, bo nie ma w tym luzu..
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: W sumie nie wiem, czy 28.05 będzie płyta... 5. lutego po prostu napisał na swoim profilu

28.05


i w sumie nie wiadomo co to znaczy. Czy jakiś koncert, czy płyta... to, że nagrywa to wiadomo, bo nagrywa z innymi, pytanie, czy powróci też solo. Ja byłem na jego koncercie na juwenaliach rok temu, stałem w deszczu w krótkich spodenkach, w bluzie... deszcz #!$%@?ł, ale było zajebiście. Przez kilka wcześniejszych
  • Odpowiedz