Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - przypomnę że wyborcy, zwolennicy konfederacji nie chcą konkretów. Oni chcą populistycznej gadki, obietnic, chcą poczuć się ważni dla kogoś. To daje im właśnie Konfederacja. Konfederaci wiedzą natomiast że nie mogą dać im tego co ich wyborcy chcą więc nawet nie wysilają się na konkrety bo te są niepotrzebne.

Po tych słowach Ryszard Petru powiedział, że "ludzie domagają się konkretów". Sławomir Mentzen zapytał swoich zwolenników, czy to prawda.

Odpowiedzieli, że nie.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,30195585,petru-wyszedl-na-scene-na-wiecu-mentzena-czekal-cale-zycie.html
aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...

źródło: zzzzzz

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
Kiedyś dałem Ci filmik jak Tusk atakuje Konfederacje


@Alterboy: gdyby tak było to nie było by tych przypominajek. Kiedy? Konto masz od dwóch dni i do teraz zero aktywności pod moimi wpisami. Kłamstwo ma krótkie nogi, zwłaszcza wyszczekiwane przez konfederackich zwolenników, w twoim przypadku takie:
aarahon - >Kiedyś dałem Ci filmik jak Tusk atakuje Konfederacje

@Alterboy: gdyby tak...

źródło: zzzzzz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
A kto powiedział że na tym koncie?


@Alterboy: Nikt tego nie powiedział, tylko jak mówiłem:

Kłamstwo ma krótkie nogi, zwłaszcza wyszczekiwane przez konfederackich zwolenników


to nie ma znaczenia bo możesz podać się za każdego. Jako że obrażasz mnie i kłamiesz to nie będziesz pisał pod moimi wpisami, kłamców zapraszam do #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
Gdzie Cie obraziłem?


@Alterboy: kiedyś była osoba która najpierw mnie obraziła a potem nie podobało jej się że obrażam również ją. Cóż, wyzywała mnie w innym, swoim wpisie, wyzywała też innych i dostała za to bana. Jeśli się za nią podajesz i tu akurat nie kłamiesz to dobrze wiesz gdzie mnie obraziłeś.
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: Poczekaj, to nie można wyśmiewać kogoś bo ma głupie poglądy? Bo piątka Mentzena była głupia... I nie wyśmiał ich że nie ruchają tylko powiedział że wydają się mało profesjonalni. Sam osobiście uważam że mówienie prawdy na podstawie publicznie dostępnych informacji to nigdy nie jest atak. A to co Tusk mówił na nagraniu które wkleiłeś to prawda choć miałbym zastrzeżenia do tego ostatniego bo konfederaci to chyba sporo dzieciaków mają.
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: atak to na przykład wykorzystanie jakiegoś faktu i zmanipulowanie go. Jak na przykład zrobił Bosak, gdy stwierdził że Hołownia chciałby zamknąć (chyba) twittera. Hołownia powiedział że chciałby ograniczyć hejt lub go zamknąć, z kontekstu wypowiedzi wynikało o realną nienawiść podsycaną przez pewne konta.
Atak to na przykład wmawianie ludziom że PO chciałoby żebyśmy jedli robaki. Fakt, konfederacja nie zarzucała tego opozycji, a przynajmniej nie widziałem tego, ale zwolennicy konfederacji podłapali
  • Odpowiedz
@aarahon: aha, czyli wymysliles sobie nowa definicje do istniejacego slowa. to dopisz go do slownika i nastepnym razem jak bedziesz ten spam wklejal to dopisz o co ci chodzi bo skad ma ktokolwiek wiedziec
  • Odpowiedz
  • 0
aha, czyli wymysliles sobie nowa definicje do istniejacego slowa


@SmugglerFan: nie, nie wymyśliłem. To nie ja go użyłem pierwszy w tym znaczeniu. Zresztą, możesz przedstawić definicję tego słowa tylko nie wymyśloną.
  • Odpowiedz