Wpis z mikrobloga

@ElonMuskKochamCie: Bo ten "botnet" ma więcej rozumu i godności człowieka, niż 99% użytkowników tego portalu. Bo kogo tu mamy? Onuce, k0nfederatów, p0lactwo, patologię. Bayzed to na ich tle prawdziwy skarb. Boli was, że ktoś po prostu stoi po stronie ludzi cywilizowanych i aktywnie walczy z próbami generowania nienawiści do Ukrainy. Nawet jak to serio jest paru Ukraińców - to przeciwko sobie mają setki psychoprawaków/naziolków i podobnych geniuszy.
  • Odpowiedz
Onuce, k0nfederatów, p0lactwo, patologię.


@Pantokrator: ale ty nie nienawidzisz ludzi którzy mają inne zdanie niż ty, Czytając takie posty wydaje mi się, że osoby to piszące opisują samego siebie.
  • Odpowiedz
Botnet to robia onuce bo jak dostana bana to wracaja na multikontach.


@Jimmybravo: Botnet to wy macie i zgłaszacie masowo komentarze, z którymi się nie zgadzacie. Wczoraj zrobiliście tyle zgłoszeń na mnie, że aż z rozpędu wpisaliście mnie na listę zbanowanych nie czekając aż tego bana dostane. Liczycie, że po masowych zgłoszeniach automatyczny system zadziała i zbanuje użytkownika bez sprawdzania komentarzy. To jest mega słabe.
  • Odpowiedz
@arais_siara: Nienawidzę ludzi, którym m.in. nie wadzi torturowanie dzieci. Szczerze i z całego serca ich nienawidzę. Więc nienawidzę każdego sympatyka r0sji, do których wliczają się wymienione przeze mnie kreatury. Ale jak dla ciebie to jest po prostu "inne zdanie" (bo przecież np. wielogodzinne tortury i obcinanie genitaliów nożem, czy nawet po prostu nieprowokowana inwazja na pokojowo nastawiony kraj to nic takiego i można mieć
na ten temat różne opinie) to
  • Odpowiedz
Botnet to wy macie


@Szinako: Powiedział ruski troll który po banie poprzedniego konta założył nowe i dalej trolluje. XD

Normalny człowiek już dawno by sobie odpuścił, ale wy to chyba najwidoczniej macie jakąś misję.

Po za tym bana zarobiłeś. Nie wiem dlaczego wróciłeś przed czasem, pewnie kolejny przykład tego jak moderacja świetnie działa.
  • Odpowiedz
@Szinako: o jest Szinako () już myślałem że kolejnego zbanowali, a jesteś jednym z niewielu, których jeszcze przeglądam na tagu Ukraina.
  • Odpowiedz
@arais_siara: No przecież ja mam problem z ludźmi z innym zdaniem ode mnie. To na jaki temat masz "inne zdanie"? Obcinania głów bezbronnym ludziom? Publikowania podręcznika torturowania i mordowania jeńców wojennych bez jakichkolwiek negatywnych konsekwencji ze strony opinii publicznej (m0skalom się to bardzo spodobało)?
  • Odpowiedz