Wpis z mikrobloga

serio #goomba jak Wam nie wstyd? Zdajecie sobie sprawę, że oklejaniem słupów swoimi badziewnymi naklejkami zaśmiecacie przestrzeń publiczną? Swoją drogą, jestem ciekaw czy w ogóle posiadacie prawo do używania znaku zastrzeżonego przez #nintendo na swoich wlepach i koszulkach
starrk - serio #goomba jak Wam nie wstyd? Zdajecie sobie sprawę, że oklejaniem słupów...

źródło: IMG_2462

Pobierz
  • 16
serio #goomba jak Wam nie wstyd? Zdajecie sobie sprawę, że oklejaniem słupów swoimi badziewnymi naklejkami zaśmiecacie przestrzeń publiczną? Swoją drogą, jestem ciekaw czy w ogóle posiadacie prawo do używania znaku zastrzeżonego przez #nintendo na swoich wlepach i koszulkach


@starrk: w sensie, że chcesz wymagać poszanowania mienia publicznego od zadeklarowanego k0nfiarza? xD

jestem ciekaw czy w ogóle posiadacie prawo do używania znaku zastrzeżonego przez #nintendo na swoich wlepach i koszulkach


@starrk:
@Kryspin013: niezły z ciebie psychol ciągle mnie śledzisz. XD


@OlFunkyBastard: Nikt cię tu nie wołał. Mój koment jest sprzed dwóch dni, a ty dziwnym trafem po lurkowaniu wykopu od dwóch dni, nagle "przypadkiem" trafiłeś na ten wpis i odpowiedziałeś na mój koment. I to mimo, że masz mnie na #czarno więc nawet nie powinieneś mojego komentarza widzieć.

No ale to ja cię rzekomo śledzę, bo kliknąłem ctrl + f na
  • 0
@gosuvart: Mam tutaj konto od prawie 9 lat i mam 0.5k akcji, Ty masz tutaj od prawie 14 i 66k akcji, a Twoje bożyszcze którego tak bronisz w 4 msc. zrobił 6k akcji. Wykopek, który spędził na tym portalu pół życia będzie oceniał, czy moje jest nudne. xD Tak się składa że parkuję codziennie furę w podziemnym obok i niekoniecznie mam ochotę uświadczać zaśmiecania nowego osiedla.