Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo

Do wygrania obraz akrylowy o dowolnej tematyce ( ͡º ͜ʖ͡º)
Format np. 50x70, do dogadania :)
Przykładowe prace na zdjęciach

Przypominam jeszcze o rysunkach cienkopisami (zdjęcia w komentarzach) - robiłam kiedyś z nimi rozdanie. Z chęcią podejmę się nowych zleceń, więc można śmiało pisać ʕʔ

Losowanie spośród plusujących w niedzielę o 12:00

#tworczoscwlasna #malarstwo #malujzwykopem
heill - Uwaga #rozdajo 

Do wygrania obraz akrylowy o dowolnej tematyce ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fo...

źródło: temp_file1000900785751691104

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@heill to znaczy okej super ze Tobie się podoba. Jakbym tak umial to pewnie też by mi się podobało. To nie miał być żaden hejt czy coś tylko opinia. Twarze ludzi przy rysowaniu i malowaniu można bardzo łatwo #!$%@?ć i nawet nie wielkie błędy czy brak czy nieudane detale mogą sprawiać wrażenie że twarz wygląda "dziwnie". To dlatego, że na twarze patrzymy ciągle i dobrze je nasz mozg zna. Ja osobiście znam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aluminium_Glin Jestem na instagramie: heillienne - są tam różności. Jeśli chodzi o obrazy to często mam tak, że ciężko mi coś udostępnić, bo zaraz się stresuje jak to będzie odebrane... Tutaj też jakiś czas temu wcześniej wstawiałam swoje prace, powinny gdzieś być na profilu :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aluminium_Glin Ogólnie trochę powoli się z tym rozkręcałam. Wcześniej zdarzało się sporadycznie coś stworzyć, ale teraz mam czas, żeby się tym zająć bardziej na poważnie
  • Odpowiedz