Wpis z mikrobloga

@Splendor: Hej! Jeśli tani hosting to z pewnością nasza oferta przypadnie Ci do gustu! Z kodem wykop40 otrzymasz dodatkowy rabat -40% na pierwszy rok. Dodatkowo posiadamy tanie odnowienia domen.
Posiadamy również kreator stron internetowych SitePad. Idealnie się sprawdzi dla tak prostej strony.
  • Odpowiedz
Sprawdź naszą ofertę: https://www.nazwa.pl/wordpress/ z automatycznym instalatorem WordPress. Zarządzanie hostingiem odbywa się poprzez intuicyjny CloudHosting Panel, którym można zarządzać także na urządzeniach mobilnych. Co więcej, przez 24h/7 zapewniamy wsparcie techniczne, zarówno przez infolinię 22 454 48 10, jak i kontakt e-mail: kontakt@nazwa.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: Ja nic nie polecam. Ty za to i owszem. Jedną z najbardziej niekorzystnych firm na rynku. btw. Myślę, że każda tutaj oferta poza Tobą będzie o wiele bardziej korzystniejsza niż home. Polecam zatem nic lepiej nie pisać jak się zwyczajnie nie znasz.
  • Odpowiedz
@mc_staffu: a czytać nauczyli? Proponowałem OVH, a home to alternatywa.

Ty za to i owszem.


@mc_staffu: wiesz ponad 30 lat w biznesie pozwala mi wyrobić sobie zdanie na temat usług¯\(ツ)/¯

Polecam zatem nic lepiej nie pisać jak się zwyczajnie nie znasz.


@mc_staffu: aha, dobrze guru.
  • Odpowiedz
@Splendor: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w pierwszym roku.
  • Odpowiedz
@Splendor: Warto dodać, że takie podmioty, jak kancelarie prawne - adwokackie, radcowskie, notarialne, komornicze itd - powinny stosować pełne zabezpieczanie poczty e-mail za pomocą mechanizmu autoryzacji dwuetapowej. W nazwa.pl mamy to rozwiązanie, oferując mechanizm 2FA dla poczty odbieranej nie tylko przez webmail, ale przede wszystkim w programach pocztowych na komputerze czy urządzeniach mobilnych!
  • Odpowiedz