Wpis z mikrobloga

Pojechałem w tym roku nad Bałtyk, do miejscowości do której zawsze jeździłem z rodzicami jako dziecko. Zawsze się bardzo dobrze bawiłem, teraz było inaczej. Posiedziałem na plaży trochę, zjadłem lody, gofry, pizze, zostałem z 5dni i wróciłem do domu. Ale nie bawiłem się tak samo jak wtedy - ani ludzi nie było tyle co wtedy, ani niczego co się kojarzy z wakacjami nad Bałtykiem. Ech, dajcie mi z powrotem te nastoletnie wyjazdy - do tych tłumów ludzi, do gofrów z podrabiana śmietaną, do tych kolorowych straganów z chińszczyzna, do tych gier w siatkę na plaży z obcymi ludźmi, do tych laseczek do których się nieudolnie zarywalo na plaży, do tych spacerów wieczorem i pierwszych całusów. Dajcie mi przeżyć to jeszcze raz. Ech, to prawda że można mieć kasę, jeździć na all inclusive na Malediwy ale nic nie zastąpi tego pierwszego wyjazdu nad morze w gimnazjum, liceum bez rodziców. #przegryw #gorzkiezale #wakacje #zalesie
pieknylowca - Pojechałem w tym roku nad Bałtyk, do miejscowości do której zawsze jeźd...

źródło: Screen_Shot_2017_06_27_at_1.05.21_PM.0

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@pieknylowca Siema Oski. Przegryw to w wakacje na pole #!$%@?ł, albo patykiem pod blokiem się bawił, a nie ze znajomymi nad morze uderzał całować się z laskami na plaży ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz