Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Jeśli chodzi o Karolinę, to przyznam, że jej postać mną tąpnęła, nie będę jej nazywać onlyjadem. Ta dziewczyna musiała mieć potwornie #!$%@? dzieciństwo, teraz potrzebuje potężnej dawki akceptacji. Jestem przekonana, że przeszła jakiś szit, ale ocaliła swoją inteligencję i wrażliwość. Owszem, nie chciała przeciwstawić się grupie w przypadku Łucji (ta potrzeba akceptacji), jednak nieśmiało, bo nieśmiało, ale jednak próbowała załagodzić z nią stosunki. Jej występy na onlyfans to też potrzeba akceptacji. Niedawno obejrzałam pewien film, do którego link tu zamieszczam, wywiad z pewną Polką, która też ma konto na OF, ona doskonale wyjaśnia mechanizmy, które, jak podejrzewam, w przypadku Karoliny były podobne i doprowadziły ją do tego, kim jest. Niestety trzeba znać angielski, ale naprawdę warto to obejrzeć. Karolina - powodzenia w życiu, trzymam za Ciebie kciuki. https://www.facebook.com/SoftWhiteUnderbellyOfficial/videos/539497774714090
  • 12
  • Odpowiedz
@Mallisso Ja właśnie tez jak tylko weszła do programu to miałam wrażenie ze ma takie symptomy dzieciaka wychowanego w patologii, ma jakis taki odruch wychodzenia ze slowna agresja przy nawet najmniejszym poczuciu zagrożenia. A właśnie dzieciaki z patologicznych domów tak maja, bo od małego musiały same o siebie zadbać. Dlatego tez myśle ze sa z Marvinem najsilniejsza para być moze spośród wszystkich sezonów, bo to nie jest laska która wzgardzi ciepłymi kapciami,
  • Odpowiedz
  • 7
@SoSweetAcme: bardzo spłycasz, i dokonujesz ocen a nie próbujesz zrozumieć motywacji i ciągu przyczynowo-skutkowego. Tacy ludzie nie biorą się znikąd. ale ok. każdy ma prawo do własnego zdania.
  • Odpowiedz
Dokładnie, zgadzam się. Ludzie potrafią odwalic gorszy shit niż założenie konta na of szukając akceptacji i bycia zauwazonym, podziwianym. To nie jest usprawiedliwienie jakichkolwiek czynów - po prostu powody niektórych wyborów są często bardziej skomplikowane niż widać to na pierwszy rzut oka
  • Odpowiedz
@Mallisso: proszę cię, motywacja jest bardzo prosta - szybki i łatwy hajs. szybszy i lżejszy niż praca na kasie w biedronce.sam miałem problem z akceptacją ale się nie #!$%@?łem, wiec nie obrażaj mnie stawiając #!$%@? na równi ze mną.
  • Odpowiedz
@Mallisso: no nie nie nie... całkowicie się zgadzam że pokazuje ludzkie oblicze i że dużo łatwiej teraz zrozumieć mechanizmy jej działań, a co za tym idzie odczuć nawet jakąś sympatię, ale że ona za tłumem poszła w jazdach po Łucji to nie jest absolutnie prawda. Zobacz jeszcze raz odcinek z wejścia Białogłowej, jeszcze nikt się nie wypowiedział nawet a ona już się miotała że jej nie znosi. Wychodziła, unikała, krytykowała. Przecież
  • Odpowiedz
@Mallisso: brawo, też od jakiegoś czasu patrzę na jej postać z innej perspektywy. Pogubione dziewczę z zapewne nie małym bagażem negatywnych doświadczeń życiowych. Jej pozornie agresywne, zimne lub odwracające działania to mechanizm obronny, a wydaje się że nie jest złym człowiekiem. Fajnie że powstał ten post - nie wszystko jest zerojedynkowe, a w jej przypadku pomiędzy białym a czarnym jest wiele odcieni szarości.
  • Odpowiedz