Wpis z mikrobloga

Czy ktoś miał doświadczenie ze zwrotami ze sklepami new balance? Założyłem buty, pochodziłem w nich z pół godziny po dworze - sprawdzić jak się stopa czuje, czy nie są za ciasne. Okazały się jednak za wąskie i uwierały, nie na długość a wszerz. Więc przeczyściłem podeszwę i odesłałem - ku mojemu zdziwieniu nie chcą się zgodzić na zwrot (nieraz wysyłałem tak samo - nike, adidas, zalando i nigdy nie było problemu)...
i proponują rozwiązanie sprawy w te dwa sposoby - teraz się zastanawiam czy nie lepiej przyjąc i sprzedać gdzieś na olx/vinted czy nie zgodzić się i zarządać rzeczoznawcy, tyle, że może być tutaj wielkie potrącenie (i opłaca im się buty za 220zł dawać na własny koszt do rzeczoznawcy, wtf?) reasumując - nie wiem co zrobić w tej sytuacji, żałuje, że nie poczytałem opinii na temat sklepu zanim zamówiłem. buty to są te, były faktycznie w dobrej cenie:
https://nbsklep.pl/buty_meskie_new_balance_fresh_foam_880v12_m880n12_zielone

#streetwear #newbalance #butymeskie #zwroty #sklepyinternetowe
c.....a - Czy ktoś miał doświadczenie ze zwrotami ze sklepami new balance? Założyłem ...

źródło: nbskleps

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@camisetablanca: Mi normalnie kiedyś odesłali takie same nowe większe buty, jeśli obuwie nosiło ślady użytkowania to nic dziwnego i to nie jest wina sklepu więc gadki o nieprzeczytanych opiniach możesz sobie darować.
  • Odpowiedz