Wpis z mikrobloga

@PosiadaczKonta: w podmroku masz ludzi grzyby którzy beda chcieli zebys zabił krasnoludy a w tym drugim masz człowieka pajaka który cie przeprowadzi z latarnia i traficie na zasadzke a pozniej do wioski i w tej wiosce znowu zaatakuje was diaboł XD
  • Odpowiedz
@PosiadaczKonta
Ten wybór ma mniejsze znaczenie niż sugeruje gra.
Niezależnie od tego czy pójdziesz przez górska przełęcz czy przez podmrok i tak trafisz do tej samej lokacji tylko trochę w innym miejscu.
Ja polecam najpierw wyczyścić cały podmrok z kuznią, a następnie całą górska przełęcz ze szkółka githyanki w klasztorze.W obu lokacjach masz zadania do wykonania oraz możesz zdobyć i kupić potężne przedmioty, które bardzo wzmocnią drużynę.

Generalnie do wszystkich obszarów z
  • Odpowiedz
@vateras131: Szkółkę ogarnąłem całą. A ta kraina cienia jest dalej, no nic zrobię jak piszecie, jedno i drugie, choćby dla expa bo na normalu grupa przeciwników wyższa o jeden poziom już powoduje że walka się zbytnio ciągnie
  • Odpowiedz
Iść podmrokiem czy krainami klątwy cienia?


@PosiadaczKonta: generalnie jak sie tego qauesta poprawnie zrobi to mozna bez teleportacji itp

mozna tez zniszczyc urzadzenie pulapke, a jesli juz chcesz uciekac to wystarczy 1 postacia, pozostale moga wyjsc wczesniej przeciez :P
  • Odpowiedz
Taki protip jeśli chodzi o krew. Ogarnij sobie kilka scrolli na krok przez mgłę czy jakoś tak (teleport) i najlepiej po jednej miksturce szybkości xD


@Massiv: A po co scrolle marnować, jak wystarczy zrobić tego questa zgodnie z przeznaczeniem? co jest banalnie proste tak poza tym.
  • Odpowiedz
@PosiadaczKonta: @vateras131
O, dzięki właśnie przylazłem tu z podobnym pytaniem: wyczyściłem podmrok, to teraz wieża czy szkółka gitów? Nie byłem pewny czy szkółka=droga przez przełęcz, to teraz już kumam.

I jak długo można wracać bez problemu do starych lokacji? I jaki lvl w szkółce gitów powinien być spoko? Gram w trybie "na 100%", ale na razie dobiliśmy do 6 levelu.
  • Odpowiedz
@Iudex:
Ogólnie wracać możesz do poprzednich lokacji przez bardzo długi czas - aż do ukończenia pewnych prób w akcie 2. Ale przejście do krainy cienia spowoduje, że część npc obecnych w akcie 1 zniknie więc warto zrobić wszystko wcześniej.

wyczyściłem podmrok, to teraz wieża czy szkółka gitów?


W szkółce jak zdobyłeś krew lathandera, gadałeś z królową i wszedłeś do sferoskopu to masz zaliczone wszystko.
Co do wieży to chodzi ci już
  • Odpowiedz
@Iudex: Mi się wydawało że szkółkę muszę pyknąć od razu w tej lokacji bo Lea'zel mówiła że sama pójdzie jak za bardzo zboczymy z trasy. I tak zrobiłem. Całą pierwsza lokacja gdzie mój paladyn przestał być paladynem bo za dużą rozpierduchę zrobiłem, choć do końca nie wiem w którym momencie było "za dużo". Potem druga kraina i prosto do szkółki zahaczając tylko o grupę mobów po drodze. Teraz chłonę podmrok. Też
  • Odpowiedz
W szkółce jak zdobyłeś krew lathandera, gadałeś z królową


@vateras131: W ogóle mnie tam jeszcze nie było.

Co do wieży to chodzi ci już o wieże wschodzącego księżyca? Jeśli tak to możesz tam już ruszać o ile w podmroku wyczyściłeś dokładnie całą kuźnię gyrma/starożytną kuźnię.


Tak, o tę wieżę. W kuźni jeszcze walczę z questem adamantyny, ale już żywej duszy tu nie ma.

  • Odpowiedz