Wpis z mikrobloga

@ujdzie krul też się zamknął?
dobre rowery były spoko, dla mnie nic wnoszącego ale dla potencjalnego klienta w miarę obiektywne były recenzje. Nie to co Kamile dwa debile . Brodacz też wydawał się spoko.
Bardziej szkoda ze kolejny stacjonarny sklep się zamyka na rzecz sprzedaży internetowej i monopolizacji rynku.
  • Odpowiedz
@bartman28: król się nie zamknął, on po prostu najpierw wszedł w spółkę z większym graczem, a później został z "niczym". Airbike nadaj funkconuje, tylko jako Liberty Airbike. Brodacz ma jakieś umowy z centrumrowerowym. Dużo stacjonarek uwaliło się towarem którego nie ma jak sprzedać, za który trzeba płacić, a kolejny już wjeżdża na magazyn. Zachłyśnięcie się okresem covidowym
  • Odpowiedz
  • 1
@bartman28 z krulem bardziej chodziło mi o kanał. Nie powiem, trochę tęsknię za tym jego #!$%@? o tym, że 30k za rower to przyzwoita cena XD

A ekipa z białego jest równie pocieszna, czasami mam wrażenie, że ten ich kamerzysta to jedyny, który ma jakąkolwiek wiedzę o rowerach. Gruby mnie najbardziej rozbawił, jak odkrył, że przez tą dziurę w jego mad0nce leci syf z tylnego koła na bidon i potem woda chrupie.
  • Odpowiedz