Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem się podzielić swoim ostatnim odkryciem w postaci Beskidu Niskiego, gdzie 5 dni kręciłem się rowerem. Może nie bije na głowę Bieszczad czy Pienin pod kątem widoków, ale pod kątem ciszy, spokoju i klimatu jak najbardziej. Powiem szczerze, że nigdzie wcześniej w Polsce nie doświadczyłem takiego odludzia. Na trasach przez wiele godzin nie spotykałem nikogo poza zwierzętami, zaś pojęcie pustki i ciszy powinno się zdefiniować na nowo bazując na Beskidzie Niskim. Serio :D

Zapraszam na film, który stworzyłem z tego wyjazdu. Jest to film w styli "Silent Hiking", czyli delikatna muzyka, odgłosy natury i piękne widoki. Bez zbędnego gadania. Taki idealny do zrelaksowania się, odprężenia po ciężkim dniu. Odpalcie sobie 4K na telewizorze i miłego :)
#kolemsietoczy
czarek69 - Hej, chciałem się podzielić swoim ostatnim odkryciem w postaci Beskidu Nis...

źródło: Beskid niski

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
Proszę Beskid Niski zostawić w spokoju. Im mniej się o nim mówi, tym szanse, że zjadą się tam Janusze i Grażyny i komercja jak w Tatrach są niższe.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: ja w tym roku byłem pierwszy raz. Pojechałem dla KGP i dla Łemkowskiej Watry. Jestem zachwycony i z całego serca nikomu nie polecam tam jechać :D piękne odludzie.
  • Odpowiedz
zaminusuję twoj wpis, bo reklamujesz miejsce jeszcze po części dzikie, spokojne i wolne od tłumów jak wspominanych przez ciebie pieninach czy bieszczadach
  • Odpowiedz
@yamsha21: Wszystko dla fameu i zasięgów. Najgorsze jest zło ptzebrane za dobro. W tym wypadku turysta niby szukający ciszy i spokoju, ale tak naprawdę chodzi o poklask : /
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: Nigdy się tam tacy ludzie nie zjadą, bo tam nic nie ma. Nie ma z czym pstryknąć sobie foteczki na insta, bo każde zdjęcie będzie wyglądać jak jakieś pagórki za miastem, no chyba, że ew. z architekturą drewnianą, ale kogo ona interesuje? Baza noclegowa jest tragiczna i wręcz się zmniejsza z tego co zauważyłem, bo na przestrzeni lat to miejsca gdzie kiedyś kimałem splajtowały. W praktyce jak nie chcesz
  • Odpowiedz
  • 1
@skalar_neonka: wątpię. Kiedy połowa z nich zobaczy jak daleko jest Beskid Niski to odpuści. A jak druga połowa dowie się że nie ma tam plaży, restauracji, czy sklepów to też odpuści ????
  • Odpowiedz
  • 0
Jechałem fragment głównym szlakiem beskidzkim, nie spotkałem żadnej osoby w ciągu dnia. W długi, wakacyjny weekend
  • Odpowiedz
Ach mieszkałem w Beskidzie Niskim przez 11 miesięcy piękne miejsce, może trochę dużo migieł późną jesienią i wczesną wiosną ale da się żyć. Chyba jedno z nielicznych miejsc gdzie występują 4 pory roku i gdy przyjdzie długo wyczekiwana wiosna to fajnie
po kolei wszystko rozkwita. W Beskidzie Niskim rzeczą wartą uwagi są cmentarze z pierwszej wojny światowej jest ich tam sporo, jednym z fajniejszych jest Rotunda albo cmentarz w Łużnej.
  • Odpowiedz