Wpis z mikrobloga

@Bobas: W życiu bym tego nie kupił. Wygląda jak #windosphone co jest minusem bo co z tego, że ma andka kiedy nieświadomi ludzie będą się śmiać, że mam #windowsphone ... no i teraz tlumacz się, że to nie to gówno masz wgrane, tylko Androida. Szkoda zachodu.
  • Odpowiedz
@Bobas: Lumia 920, kupiona pod koniec grudnia 2013. Używam równocześnie iPhone 5 i widzę duża różnice w wydajności na korzyść iOS. Może dzisiaj/jutro zrobię wpis co mnie denerwuje w WP bo trochę się tego zebrało a może posłuży to osobom, które myślą o kupnie telefonu z WP jako jedynego telefonu.
  • Odpowiedz
@WielkaPolska: Nowa. Wgrany był już Amber Update więc chyba również niedawno wyprodukowana. "Zamula" w dość specyficzny sposób, nie laguje ale wszystko robi poooowoli. Jak np. mój iPhone otwiera aplikację mail po naciśnięciu to zanim outlook się otworzy to najpierw znikają kafaelki, potem czarny ekran + ładowanie i jest załadowana aplikacja. Wszystko robi z lekkim opóźnieniem w przeciwieństwie do iOS.
  • Odpowiedz
@Rifle: Przed chwilą sprawdziłem na swojej 820 która ma takie same podzespoły jak 920 włączyłem GTA i wykop a potem zminimalizowałem i włączyłem maila, aplikacja włączyła się od razu, bez żadnego ładowania
  • Odpowiedz