Wpis z mikrobloga

Jakieś patusy atakowały Bińkowskiego na dworcu w Radomiu. Według relacji Binia zaczeło się od zaczepki słownej ze strony gościa, później od słowa do słowa aż gość wystartował z pięścią. Co prawda nie znamy całej sytuacji, ale wydaje mi się że Binio ma jakieś zasady i pierwszy by nie zaatakował, a te sebiksy wyglądają na takich co by nie mieli oporów bić kogoś w kilku. Akcja na początku (od 2 minuty) i końcu (27:30) nagrania.
Ktoś już wrzucał na wykop, ale bez tagu fame, więc podrzucam. W komentarzach screeny bohaterów.
#famemma
eustachy777 - Jakieś patusy atakowały Bińkowskiego na dworcu w Radomiu. Według relacj...
  • 24
  • Odpowiedz
@eustachy777: Gdyby Biniu był młodszy z czasów świetlności to by im połamał #!$%@? szczęki albo by wgl nie podeszli. Natomiast teraz bohaterowie bo we 2 atakują bezdomnego chłopa. Utylizacja takich odpadów natychmiastowa. Dałbym do wyboru albo do pieca albo #!$%@?ć do najcięższych robót za kromkę chleba i szklankę wody. Takie pedały to jest jeden z raków, którzy toczą nasza Polska ziemie. Mam nadzieję, że spotka ich zasłużona kara, bo kara ma
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: Dokładnie, obejrzałem te minuty o których tu kolega pisał we wpisie i słyszałem. Ciśnienie mi podnieśli xD nie powiem, sam za łebka siedziałem pod tymi klatkami, różne rzeczy się robiło ale nie przyszło by mi do głowy atakować jakiegoś chłopa do tego już wgl bym sobie nie wyobrażał, żebym ewentualnie dostając w ryj szedł po kumpli bo mnie koleżka bez zębów bomba usadził bo by mnie wyśmiali xD a oni
  • Odpowiedz
@eustachy777: #!$%@? chwasty, tylko do utylizacji się takie gówno nadaje, przerażające jest ile takich śmieci chodzi po tym kraju, zwykłe zaplute ścierwa bez żadnej wartości dla społeczeństwa
  • Odpowiedz
@l--RAD--l: Te #!$%@? przecież tylko i wyłącznie w grupie potrafią atakować, bo jak jest sam jeden z drugim to się w ziemię patrzy, nic tylko #!$%@?ć takie ścierwo pałą teleskopową i patrzyć czy równo puchnie
  • Odpowiedz
nic tylko #!$%@?ć takie ścierwo pałą teleskopową i patrzyć czy równo puchnie


@Drinx: Pobijesz śmiecia a będziesz odpowiadał jak za człowieka.
Najlepiej od razu dzwonić na policję.
  • Odpowiedz
@eustachy777: nie dziwi mnie to, kto był w Radomiu i okolicach wie, że to zagłębie takiej patologii - niby to samo co większe miasta, tylko w większych miastach bagiety ich trzymają krótko, a w Radomiu i okolicach z jakiegoś powodu policja nic z nimi nie robi i tak sobie "rządzą miastem"
i oczywiście #!$%@?, że przyjechał do nich XDDD a zamknąć w #!$%@? ten Radom, odgrodzić płotem i niech sobie siedzą
  • Odpowiedz
Co prawda nie znamy całej sytuacji, ale wydaje mi się że Binio ma jakieś zasady i pierwszy by nie zaatakował,


@eustachy777: ten sam zasadowiec Binio jeszcze kilka lat temu chciał pobić starszego pana bo ten śmieć śmiał śmieć wykonywać swoją pracę polegająca na zawieszeniu baneru na drzwiach kilka metrów za plecami udzielającego wywiady binkowskisgo.

Kazał #!$%@?ć starszemu panowi który wykonywał swoją pracę i powiedział że gdyby ten pan był młodszy to
  • Odpowiedz