Wpis z mikrobloga

@smialson: Szczerze miałem nadzieję, że Santos pozamiata starą kadrę, zostawiając maksymalnie 3-4 piłkarzy i zbuduje coś nowego. Każdy fan reprezentacji zrozumiałby słabe wyniki w trakcie budowy na debiutantach.

Ale moje zaufanie zostało zupełnie stracone po powrocie Krychowiaka i Grosickiego.
Czy istnieje taka możliwość, że pzpn w kontakcie z selekcjonerem zastrzegł nakazywanie składu reprezentacji?
@smialson: to że Santos jest nieporozumieniem wiadomo było od początku, tylko że u nas potężni eksperci złapali się na trofeum wygrane na remisach z reprezentacją ciągniętą przez Ronaldo
@tentegotentego: Oczywiście, że nie znam się na piłce nożnej. Dlatego jestem ekspertem.

Jak pokazują wyniki zespołów z całego świata - nie musisz w zespole mieć Messiego, Ronaldo czy Lewandowskiego, żeby wygrywać z teoretycznie mocniejszymi rywalami.
Ważna jest waleczność, chęć do grania, kolektyw zespołu i odpowiednie podejście taktyczne. Technika to tylko mile widziany dodatek.

Mołdawia, Albania, Czechy - to nie są zespoły ze światowego topu. Nie mają zawodników ze złotymi piłkami, lub