Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Hej jestem z wami od 4 sezonu ( tylko czytam). Do tej pory nie skusiłam się na komentarz, ale serio to co oni odwalają w tej edycji budzi we mnie niesmak i niezgodę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet produkcja robi Łucji pod górkę ( brak immunitetu Szymona, wybór Michała itp.) Zastanawiało mnie dzisiaj dlaczego TVN z Klaudia milczą na ten temat ! Zawsze tacy poprawni hejt stop itp. , a we własnym programie pozwalają na takie gnojenie …. I niestety to się dobrze nie skończy raczej napewno na następnym rajskim poleci Łucja i temat umrze śmiercią naturalną. #wstydtvn #wstydeldursi
  • 6
  • Odpowiedz
@MegicMeggi: jeśli dobrze pamiętam to przy edycji z Wiki Fitnesiarą też umywali ręce i chyba było tłumaczenie, że mieli tam możliwość kontaktu z psychologiem i Wiktoria nigdy takiej chęci nie wyraziła. Tylko spadek oglądalności może by ich jakoś ruszył, ale na to nie ma szans…
  • Odpowiedz
@MegicMeggi: Umówmy się - wykop też nie jest miejscem dla świętoszków, lecą ludzie z anonima z tekstami różnymi do osób, które znają tylko z ekranu. Poniekąd wykop i ci z hotelu są siebie warci
  • Odpowiedz
@MegicMeggi: przy HP4 też długo milczeli, póki widzowie nie zaczęli domagać się ich jasnego stanowiska, więc to nic nowego dla TVN, jest oglądalność, później ElDursi udzieli wywiadu, że no tak, ale była pomoc psychologa, oni reagowali, udzielali Łucji wsparcia, ale proszę nie hejtować uczestników, bo realia hotelu rzadzą się swoimi prawami, a i Łucja nie skarżyła się, że jej źle...
  • Odpowiedz
@dawid11371: nie umawiamy się. Wykop to taki hyde park gdzie każdy dzieli się swoimi odczuciami co do tego, co widzi na ekranie, i są to 100% szczere wypowiedzi, a nie jak tych z hotelu. Tak więc nie, wykop jest wart o wiele więcej i nie kombinuj tu.
  • Odpowiedz
@dawid11371: Jednak oni gnoją osobę, która była odcięta od wszystkiego, a oni mogą liczyć na wsparcie bliskich. Moim zdaniem to duża różnica. I też nie przesadzajmy z tym, że tu jest dużo takich przypadków, bo jednak większość komentujących nie hejtuje, a jedynie dobrze punktuje "kiepskie" zachowanie uczestników
  • Odpowiedz
@dawid11371: serio? Ja wykop odbieram inaczej, duzo tu jest opini i wlasnych odczuc bez hejtowania, nikt nikogo tutaj nie wykluacza, tez tutan jednal po cos jestes, tak jak cala ta banda w hotelu ktora z odcinka na odcinek pokazuje pieknie "klase", oni w tym momencie sa osobami publicznymi wiec musza sie liczyc ze ktos bedzie ocenial ich wystep a to jak sie pokazali to juz ich problem...
  • Odpowiedz