Wpis z mikrobloga

#emigracja #pracazdalna #praca #samotnosc #wakacje
Jaki polecacie kraj do wyjazdu na prace zdalną na 2/3 miesiące w Europie ? Zależy mi ciepłym klimacie, niewygórowanymi cenami i otwartymi/tolerancyjnymi ludzmi, zakwaterowanie nie musi być luksusowe, ze swoją gówno pensją jestem przygotowany na wynajęcie pokoju, ewentualnie kawalerki jak starczy, na szczęście mam kilka k oszczędności $ Jestem przygotowany na oszczędne życie ogólnie, ale i tak uważam że warto aby chociaż na trochę się stąd wyrwać. Może mieszkał ktoś z was w którymś z tych krajów i ma jakieś porównanie ?

Gdzie na pracę zdalną ?

  • Hiszpania 36.0% (18)
  • Grecja 10.0% (5)
  • Portugalia 24.0% (12)
  • Chorwacja 18.0% (9)
  • Inny kraj (jaki ?) 12.0% (6)

Oddanych głosów: 50

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykladzina55:
Słyszałem od jednego Hiszpana mieszkającego przy granicy z Portugalią, że Portugalczycy szturmują przygraniczne sklepy jak Czesi Biedronki i że Portugalczycy i mniej zarabiają, i życie jest droższe. Zresztą w Holandii można spotkać więcej Portugalczyków niż Hiszpanów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Errad: też o tym słyszałem że w Portugalii ciężko się żyje miejscowym, mieszkania w Porto czy w szczególności w Lizbonie jest nawet droższy niż w większości Hiszpańskich miast, więc nie wiem czy byłaby w ogóle finansowo jakaś różnica między Portugalią i Hiszpanią.
  • Odpowiedz