Wpis z mikrobloga

#hotelparadise obawiam się, że Michał nastawiony już wcześniej przez innych, nawet się nie postara z Łucją budować pary, mam jednak nadzieję, że tak nie będzie, bo widziałabym w nich potencjał. Zobaczymy. To, co mi się rzuciło w oczy to akurat reakcja Wiktorii na nowych. Nie wiem, czy to jej stała mimika czy na każdą nową uczestniczkę będzie reagować z taką niechęcią? Ta dziewczyna jest tak niepewna swojej pary, a może siebie? Obawia się, że piasku tam dla nich zbraknie? XD
  • 7
  • Odpowiedz
@drecena: Mongołka ma okropny vibe, z góry uprzedzona do wszystkich. Jeszcze to jak na początku zabrała Łucję, żeby jej powiedzieć w oczy, jak złe wrażenie na niej zrobiła... XD ona chyba nie jest zbyt bystra (sytuacja z apaszką to tylko jeden z przykładów)
  • Odpowiedz
@xkamax_: jak Mongołka, Krzych i Roch leżeli razem i obmawiali Łucję i w pewnym momencie przyszła Łucja i się położyła obok i Roch to zauważył i zaczął ją szturchać, żeby przestała gadać, Krzych po chwili załapał o co chodzi, a ona załapała dopiero jak powiedzieli jej wprost, że Łucja tutaj siedzi, cały czas myślała, że Roch ja szturcha, bo chce jej chustkę xD
  • Odpowiedz
@drecena: chyba miedzy nowa a Mongołką ok bo na profilu nowej serduszka juz sobie wysyłaja, nie tylko ona Onlyjad tez i Kudlaty, Kori slodko pierdzaco nowa witaja
  • Odpowiedz