Wpis z mikrobloga

#hotelparadise muszę, bo się uduszę. Co to #!$%@? jest. Serio produkcji zależy na gnębieniu jednej uczestniczki? Może Łucja z Szymonem nie stworzyłaby super zakochanej pary, ale on chociaż jej nie #!$%@? za plecami, tak jak reszta. A produkcja z dupy wyciąga jakąś nową parkę która daje immunitet po jednym zdaniu. Jeszcze te szansy od raju są jakieś śliskie. Przecież nie ma pewności, czy ktoś mie zamienia tych skrzyneczek albo że wszystkie nie były puste. Niby ElDupsi wkłada róże papierki ale wszystko da się zmontować.
Ale wracając do RR… widać, że żmijki aż się poszczały na widok nowego typa. Żalicja pewnie straci zainteresowanie Srochem szybciej, niż je zyskała. Sroch będzie mieć #!$%@?, bo ma wtyki w produkcji, więc na rzęsach staną, żeby go zatrzymać. Znów jakaś dupa się pojawi i go magicznie uratuje. Mam nadzieje, że nowa typiara dogada się z Łucją, a nie tymi fałszywymi ścierami.
Michałek najpierw mówił, ze nie chce pary z Lucja, ale jak dupa mu się paliła i nie chciał być odrzucony przez grupę poleciał do niej jak zbity piesek. Serio chłopie, masz jakiś kręgosłup moralny?
Reszta par jak zwykle. Wszyscy super mocni i w ogóle, choć znają się 2 tygodnie. Ja nie ufam swoim starym, a znam ich całe życie. Szkoda tylko, że te mocne parki na RW pytają, czy ktoś ich nie obgaduje.
Szczerze mam nadzieje, że szybko #!$%@?ą tych, którzy weszli jako pierwsi.
  • 4
  • Odpowiedz
@Olciix: to że we wszystkich 3 skrzyneczkach jest to co produkcji akurat pasuje jest więcej niż pewne. Łucja ma potencjał dymogenny to dostała immunitet - na tagu az huczy to i oglądalność musi się zgadzać. Szymon był nudziarzem to nie dostał nic
  • Odpowiedz