Wpis z mikrobloga

@Merdarion_PL: Spoko, luz nic do Ciebie. Patrząc jak liberalne przepisy ma rugby to prucie się o pochodzenie jest śmieszne. Poza tym jest coś takiego jak Māori All Blacks gdzie grają rodowici Maorysi wiec szanują i kultywują swoją historię i tożsamość
@Ice_Glaze to fakt, zapowiada się meczycho, jak znalazł na posuchę w nodze xD

@Kristof7: właśnie dlatego rozważam obadanie streamu po angielsku... plus polskiego taki że Kopyt to fan Francuzów to przynajmniej coś będzie o nich wiedział, ale nie wiem jak z wiedzą Małolepszego o ABs. On to chyba ostatnio siatkówkę głównie komentował xD

@Merdarion_PL @wylisiony_afrowiorek w składzie ABs na MŚ doliczyłem się ok 8 Maorysów i 12 białych Nowozelandczyków, 7 z
Kopyt to fan Francuzów to przynajmniej coś będzie o nich wiedział


@ImienioslawNazwiskowski: Będzie wiedział ale z drugiej strony stronniczość Kopyta w kierunku drużyn z FRA jest żenująca.

z wiedzą Małolepszego o ABs. On to chyba ostatnio siatkówkę głównie komentował


Polsat ostatnie mecze rugby miał w maju finał LM wiec od tego momentu nie komentował bo Polsat nie pozwala im komentować w innych stacja np: Viaplay.

mamy nawet chyba jednego rodzynka w
@Ice_Glaze: zgoda co do Kopyta, Małolepszy przynajmniej to dostrzega i stara się balansować xD to Viaplay pokazuje rugby? Słyszałem o lidze angielskiej, coś jeszcze? A co do rodzynka - tak, o niego chodzi. Nie wiedziałem że u nas tak szybko dają, ale faktycznie sprawdziłem i już po roku w PL można się starać.
Viaplay pokazuje rugby


@ImienioslawNazwiskowski: Liga angielska, liga United Rugby Championship, puchar 6 narodów oraz teraz pokazywali test mecze przed MŚ. Większość z ang komentarzem.

Nie wiedziałem że u nas tak szybko dają, ale faktycznie sprawdziłem i już po roku w PL można się starać.


To się tak zmienia że sam nie wiem. Wydawało mi się że po 3 latach ale się nie wypowiem.
@Ice_Glaze: e, to całkiem niezłe portfolio mają i angielski komentarz w sumie przynajmniej dla mnie też na plus. Ale jednak ja się wychowałem na i moją pierwszą ligą zawsze będzie Super Rugby, nawet pośrodku gunwa w którym teraz są xD Jest szansa że wykombinują coś razem z Top League z Japonii więc może jeszcze wrócą chwile świetności. Zajebiste były te rywalizacje z drużynami z RPA, dodawały sporo kolorytu. Szkoda ich, w
rywalizacje z drużynami z RPA


@ImienioslawNazwiskowski: to teraz taka mieszanka jest w tej United Rugby Championship - masz tam Iroli, Szkotów, Włochów i RPA.
Niby Viaplay ma się wycofać z PL wiec zobaczymy co będzie z rugby na jesieni. ( ͡° ʖ̯ ͡°)