Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - apel do zwolenników konfederacji, zamiast obrażać podejmijcie merytoryczną, kulturalną rozmowę. Ataki na mnie nic wam nie dadzą bo się was nie boję, w końcu za tarczę mam tylko prawdę.
aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...

źródło: IMG_7687

Pobierz
  • 2
@aarahon: Mówisz że nie atakują zobacz sobie ostania debatę w tvn z Wiplerem. Wszystkie pytnia od opozycji zadawali tylko konfederacji, to pokazuje jak Konf nie idzie z nikim ramię w ramię tylko im psuje układ. Niby wszyscy się nie lubią a głosują z pisem w najważniejszych głosowaniach. Raz tylko kolega z lewicy zadawał pytanie retoryczne do nie obecnego pisu.
Mówisz że nie atakują zobacz sobie ostania debatę w tvn z Wiplerem


@CorniMati: Przykro mi, już nie raz słyszałem żebym samemu szukał tych ataków i nie znalazłem więc proszę o konkretne przykłady.