Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Właściwie wszystko już zostało napisanie. Kornelia zachowuje się jak świnia udając przed Łucją że wszystko jest ok a chwilę potem obrabiając jej dupę z Rochem. Roch to w tym momencie największa sucz w hotelu: sam za plecami partnerki ugaduje zmianę pary a gdy ona po tym jak dowiedziała się że Roch nie chce z nią być szuka sobie nowej pary to ten obrabia jej dupę przed grupą że traci do niej szacunek. Sama grupa pierwszego składu jest do wymiany. Powinna być większa przeciwwaga a nie wszyscy siedzą w jednym pokoju i śmieją się jak hieny bo Karolina widziała Łucję samą na gdybalni. Szczyt komedii. Zupełnie jakby zamiast Hotelu Paradise kręcili Hotel MeanGirls a Roch w spódnicy grał Reginę, przepraszam, Rochinę George. Podziwiam że był w stanie owinąć sobie wokół palca tyle lasek ale tym jak się zachowuje wobec Łucji traci jakiekolwiek resztki sympatii.
Mam nadzieję że Szymon na w skrzyneczce immunitet i podejdzie do kogoś innego niż Łucja by trochę namieszać np do Kornelii. To by też dawało furtkę Łucji do utrzymania się w programie gdyby natychmiast po rajskim było drugie rajskie z osobą którą witała w zapowiedzi El Dursi, a że takie rajskie odbywało się zazwyczaj z przymusowym mieszaniem par to Łucja mogłaby uratować się u Szymona.
  • 7
  • Odpowiedz
@Dewasta: Ja to bym chciał, aby Szymon miał immunitet i podszedł do Tori. Wywalenie Cipocha było u mnie na pierwszym miejscu, ale po ujawnieniu jego pleców i tak wiem, że będziemy go oglądać w finałowym tygodniu. Tak więc na pierwsze miejsce życzeń wpadło mi Podpalenie d*py Tori. Choć jak to teraz piszę, to już widze, że ratunek znajdzie u Cipocha, ehhh nie dogodzisz.... no chyba, że odpanie teraz Cipoch, następnie Tori
  • Odpowiedz
@Dewasta: @MajaF1 @mario84pl Chciałabym, aby Szymon miał immunitet i podszedł do Wiktorii, a Łucja sparowała się z nowym uczestnikiem i wyleciałby Moniek i Sroch. Wtedy układ sił by się diametralnie zmienił i ta banda przygłupów zostałaby znacząco przetasowana. Wtedy Łucja zyskałaby nowe szanse.
  • Odpowiedz